Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.172,-
Nee
2003
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 06-ND-TX is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.358 kg. Sinds 30 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 313 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-08-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-08-07 |
| APK vervaldatum | 2027-04-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1302 |
| Periode | 2001-07-28 - 2004-05-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 10-LG-NR | 2021-07-23 | |||
| 89-JR-KS | 2023-12-17 | |||
| 82-LK-VS | 2023-02-03 | |||
| 19-JK-SG | 2023-03-25 | |||
| 77-JK-HJ | 2025-05-21 | |||
| 15-LL-DN | 2023-06-15 | |||
| 11-LN-FF | 2022-01-04 | |||
| 72-JF-FJ | 2025-02-13 | |||
| 14-JZ-LF | 2025-07-10 | |||
| 81JPLK | 2021-01-28 | |||
| 13-JD-ZL | 2022-03-19 | |||
| 65LHHB | 2020-09-18 | |||
| 68-HT-HP | 2023-07-20 | |||
| 52JTGN | 2020-06-15 | |||
| 89-NG-FJ | 2020-10-09 | |||
| 78-LG-ZN | 2025-02-24 | |||
| 93-HX-FD | 2025-10-27 | |||
| 86-LX-KJ | 2024-01-02 | |||
| 80-JK-DX | 2020-11-03 | |||
| 99-JN-VK | 2023-06-04 | |||
| 85-HT-FS | 2025-01-06 | |||
| 55-LG-ZN | 2024-08-28 | |||
| 18LHFL | 2021-03-08 | |||
| 08-HT-HR | 2020-10-12 | |||
| 12NKLH | 2021-03-09 | |||
| 38-LS-SK | 2025-06-07 | |||
| 04-JZ-LF | 2022-07-17 |