Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 86-LX-KJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 122 pk. Dit model beschikt over een 1795 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dankzij 1.358 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2003-06-16 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1302 |
| Periode | 2001-07-28 - 2004-05-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 78-LG-ZN | 2025-02-24 | |||
| 72-JF-FJ | 2025-02-13 | |||
| 13-JD-ZL | 2022-03-19 | |||
| 77-JK-HJ | 2025-05-21 | |||
| 89-NG-FJ | 2020-10-09 | |||
| 12NKLH | 2021-03-09 | |||
| 52JTGN | 2020-06-15 | |||
| 04-JZ-LF | 2022-07-17 | |||
| 08-HT-HR | 2020-10-12 | |||
| 70-LL-HT | 2021-05-11 | |||
| 81-JL-NN | 2023-07-28 | |||
| 64-LG-NR | 2021-05-10 | |||
| 15-HT-DX | 2023-04-17 | |||
| 22JFFJ | 2020-10-21 | |||
| 80-JK-DX | 2020-11-03 | |||
| 61-JT-NP | 2024-02-22 | |||
| 15-LL-DN | 2023-06-15 | |||
| 07-NG-DK | 2022-08-18 | |||
| 10JSLZ | 2021-01-13 | |||
| 23-HS-VK | 2021-07-07 | |||
| 70-JZ-FJ | 2025-07-24 | |||
| 45-HL-RJ | 2020-09-15 | |||
| 68-HT-HP | 2023-07-20 | |||
| 77-HT-HP | 2021-12-16 | |||
| 06-ND-TX | 2024-02-05 | |||
| 87JPXX | 2020-10-25 | |||
| 18LHFL | 2021-03-08 |