Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 85-HT-FS is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1795 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Met 1.370 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De APK is geldig tot 20-03-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1450 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2001-11-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-22 |
| APK vervaldatum | 2025-03-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.128 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1494 |
| Periode | 2001-11-14 - 2003-06-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 14-JZ-LF | 2025-07-10 | |||
| 81JPLK | 2021-01-28 | |||
| 65LHHB | 2020-09-18 | |||
| 68-HT-HP | 2023-07-20 | |||
| 38-LS-SK | 2025-06-07 | |||
| 93-HX-FD | 2025-10-27 | |||
| 83-HT-PG | 2021-05-24 | |||
| 82-LK-VS | 2023-02-03 | |||
| 26-JB-LX | 2021-06-09 | |||
| 53-LS-HS | 2025-07-21 | |||
| 36JGTR | 2021-04-10 | |||
| 99-JN-VK | 2023-06-04 | |||
| 61-JT-NP | 2024-02-22 | |||
| 70-JZ-FJ | 2025-07-24 | |||
| 79-JD-GB | 2023-05-26 | |||
| 52JTGN | 2020-06-15 | |||
| 19-JK-SG | 2023-03-25 | |||
| 13-JD-ZL | 2022-03-19 | |||
| 10-LG-NR | 2021-07-23 | |||
| 72-JF-FJ | 2025-02-13 | |||
| 83-LG-ZG | 2023-07-19 | |||
| 16-LD-LZ | 2020-10-03 | |||
| 77-JK-HJ | 2025-05-21 | |||
| 04-JZ-LF | 2022-07-17 | |||
| 08-HT-HR | 2020-10-12 | |||
| 64-LG-NR | 2021-05-10 | |||
| 82-LP-VP | 2020-05-22 |