Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 83-LG-ZG is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.1 l/100 km. Dankzij 1.370 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1450 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2003-01-09 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-09 |
| APK vervaldatum | 2026-06-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.445 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.128 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.445,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 213.886 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1493 |
| Periode | 2001-11-14 - 2003-06-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 82-LP-VP | 2020-05-22 | |||
| 16-LD-LZ | 2020-10-03 | |||
| 36JGTR | 2021-04-10 | |||
| 21-LG-ZJ | 2024-02-03 | |||
| 71-LG-NR | 2020-05-29 | |||
| 59-JJ-GH | 2021-06-23 | |||
| 99-JD-HP | 2024-11-06 | |||
| 79-JD-GB | 2023-05-26 | |||
| 98-JH-SZ | 2022-07-07 | |||
| 74-JR-BL | 2021-05-12 | |||
| 26-JB-LX | 2021-06-09 | |||
| 93-HX-FD | 2025-10-27 | |||
| 36-JN-LG | 2025-10-31 | |||
| 56-LL-LR | 2023-03-11 | |||
| 96-LF-XB | 2023-12-18 | |||
| 99-JN-VK | 2023-06-04 | |||
| 81JPLK | 2021-01-28 | |||
| 85-HT-FS | 2025-01-06 | |||
| 14-JZ-LF | 2025-07-10 | |||
| 82-LK-VS | 2023-02-03 | |||
| 38-LS-SK | 2025-06-07 | |||
| 65LHHB | 2020-09-18 | |||
| 83-LH-FK | 2021-11-26 | |||
| 02-JP-FL | 2021-07-19 | |||
| 83-HT-PG | 2021-05-24 | |||
| 16-HV-ZK | 2023-07-20 | |||
| 67-JR-VF | 2024-09-12 |