Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.567,-
Nee
2000
2022-11-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 06-GG-RV is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.440 kg voor optimale prestaties. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-10-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-10-27 |
| APK vervaldatum | 2027-04-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 53-GP-LB | 2026-02-26 | |||
| 68-HR-JJ | 2024-08-31 | |||
| 93-HF-VH | 2023-01-14 | |||
| 78-JG-ZL | 2024-07-14 | |||
| 14-JS-PL | 2025-02-24 | |||
| 49-GB-DV | 2023-09-06 | |||
| 58-JH-PH | 2022-01-04 | |||
| 49-JL-BF | 2020-11-02 | |||
| 32-JF-GB | 2021-09-27 | |||
| 15-JS-PL | 2023-10-21 | |||
| 16-JB-TL | 2020-06-10 | |||
| 80-JK-HS | 2022-11-14 | |||
| 86-JG-FN | 2025-08-20 | |||
| 53-GD-LK | 2023-01-15 | |||
| 93-JD-BS | 2022-07-08 | |||
| 85-HT-FD | 2022-06-25 |