Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.687,-
Nee
2000
2024-08-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 49-GB-DV is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Met 1.508 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 95 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 300 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-09-01 |
| APK vervaldatum | 2026-08-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 53-GP-LB | 2026-02-26 | |||
| 14-JS-PL | 2025-02-24 | |||
| 78-JG-ZL | 2024-07-14 | |||
| 93-HF-VH | 2023-01-14 | |||
| 32-JF-GB | 2021-09-27 | |||
| 80-JK-HS | 2022-11-14 | |||
| 15-JS-PL | 2023-10-21 | |||
| 16-JB-TL | 2020-06-10 | |||
| 53-GD-LK | 2023-01-15 | |||
| 58-JH-PH | 2022-01-04 | |||
| 85-HT-FD | 2022-06-25 | |||
| 06-GG-RV | 2022-10-29 | |||
| 93-JD-BS | 2022-07-08 | |||
| 59-JJ-BK | 2023-04-18 | |||
| 68-HR-JJ | 2024-08-31 | |||
| 07-GG-RV | 2023-08-08 |