Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.603,-
Nee
2006
2021-07-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 01-SG-ZT is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Met 1.242 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1760 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1417 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2021-07-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-12 |
| APK vervaldatum | 2027-02-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 167.547 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2004-11-18 - 2007-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1006 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 55-SV-ZD | 2026-05-15 | |||
| 82-PV-FS | 2026-05-01 | |||
| 83-RT-BJ | 2026-04-13 | |||
| 46-RJ-LB | 2026-05-08 | |||
| 72-SG-ZV | 2026-05-02 | |||
| 39-RR-JT | 2026-04-07 | |||
| 93-RB-LD | 2026-04-17 | |||
| 19-RD-KL | 2026-03-23 | |||
| 90-SK-NP | 2026-05-18 | |||
| 63-TB-XF | 2026-05-16 | |||
| 41-SN-BV | 2026-03-24 | |||
| 25-SG-HN | 2026-03-24 | |||
| 18-RK-RD | 2026-04-07 | |||
| 18-RL-VT | 2026-03-28 | |||
| 77-SR-ZK | 2026-03-26 | |||
| 72-SR-NS | 2026-04-04 | |||
| 43-RR-JT | 2026-03-07 | |||
| 64-RH-NR | 2026-03-01 | |||
| 81-ST-SZ | 2024-02-24 | |||
| 31-RH-NB | 2023-03-17 | |||
| 83-SK-XB | 2021-02-24 | |||
| 99-RR-RN | 2023-08-05 | |||
| 86-SK-HK | 2023-09-14 | |||
| 28-ST-VP | 2021-10-04 | |||
| 20-SK-JV | 2023-05-26 | |||
| 80-RH-NN | 2023-06-02 | |||
| 59-SL-PG | 2023-04-04 | |||
| 88-RH-NT | 2026-03-07 | |||
| 98-SR-FR | 2023-08-02 | |||
| 37-SH-BD | 2023-01-13 |