Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.594,-
Nee
2006
2024-11-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 37-SH-BD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 90 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Met een massa van 1.276 kg is deze auto solide gebouwd. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 31-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1451 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-06 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 167.547 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2004-11-18 - 2007-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1006 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-PV-FS | 2026-05-01 | |||
| 55-SV-ZD | 2026-05-15 | |||
| 83-RT-BJ | 2026-04-13 | |||
| 46-RJ-LB | 2026-05-08 | |||
| 72-SG-ZV | 2026-05-02 | |||
| 93-RB-LD | 2026-04-17 | |||
| 39-RR-JT | 2026-04-07 | |||
| 63-TB-XF | 2026-05-16 | |||
| 19-RD-KL | 2026-03-23 | |||
| 90-SK-NP | 2026-05-18 | |||
| 41-SN-BV | 2026-03-24 | |||
| 25-SG-HN | 2026-03-24 | |||
| 18-RK-RD | 2026-04-07 | |||
| 18-RL-VT | 2026-03-28 | |||
| 77-SR-ZK | 2026-03-26 | |||
| 72-SR-NS | 2026-04-04 | |||
| 43-RR-JT | 2026-03-07 | |||
| 64-RH-NR | 2026-03-01 | |||
| 31-ST-VP | 2020-07-06 | |||
| 62SNDD | 2022-03-22 | |||
| 15-ST-JG | 2024-09-03 | |||
| 33-RS-KH | 2022-08-24 | |||
| 60-RV-SZ | 2024-01-24 | |||
| 98-SR-FR | 2023-08-02 | |||
| 59-SL-PG | 2023-04-04 | |||
| 80-SP-SN | 2022-01-28 | |||
| 80-RH-NN | 2023-06-02 | |||
| 42-RH-PJ | 2022-02-03 | |||
| 28-ST-VP | 2021-10-04 | |||
| 86-SK-HK | 2023-09-14 |