Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 98-SR-FR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Met 1.276 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 199 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 13 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1451 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Eerste registratie | 2006-04-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-04-07 |
| APK vervaldatum | 2025-11-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5013 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 167.547 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 928 |
| Periode | 2004-11-18 - 2007-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1006 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2004 | 13 | 3 | € 20.990,- | € 3.543,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2005 | 605 | 11 | € 21.215,- | € 4.563,- |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2006 | 386 | 14 | € 4.548,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 4.337,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-PV-FS | 2026-05-01 | |||
| 55-SV-ZD | 2026-05-15 | |||
| 83-RT-BJ | 2026-04-13 | |||
| 46-RJ-LB | 2026-05-08 | |||
| 72-SG-ZV | 2026-05-02 | |||
| 39-RR-JT | 2026-04-07 | |||
| 93-RB-LD | 2026-04-17 | |||
| 19-RD-KL | 2026-03-23 | |||
| 90-SK-NP | 2026-05-18 | |||
| 63-TB-XF | 2026-05-16 | |||
| 41-SN-BV | 2026-03-24 | |||
| 25-SG-HN | 2026-03-24 | |||
| 18-RK-RD | 2026-04-07 | |||
| 18-RL-VT | 2026-03-28 | |||
| 77-SR-ZK | 2026-03-26 | |||
| 72-SR-NS | 2026-04-04 | |||
| 43-RR-JT | 2026-03-07 | |||
| 64-RH-NR | 2026-03-01 | |||
| 37-SH-BD | 2023-01-13 | |||
| 31-ST-VP | 2020-07-06 | |||
| 62SNDD | 2022-03-22 | |||
| 28-ST-VP | 2021-10-04 | |||
| 33-RS-KH | 2022-08-24 | |||
| 86-SK-HK | 2023-09-14 | |||
| 60-RV-SZ | 2024-01-24 | |||
| 80-SP-SN | 2022-01-28 | |||
| 15-ST-JG | 2024-09-03 | |||
| 59-SL-PG | 2023-04-04 | |||
| 80-RH-NN | 2023-06-02 | |||
| 59-RH-PB | 2025-11-28 |