Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken ZL-914-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Deze auto is 14 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2401 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Dankzij 1.649 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 25-06-2022. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 1.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1649 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2005-06-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2019-06-25 |
| APK vervaldatum | 2022-06-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
4 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 525.578 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2002-01-11 - 2007-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2147 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 630 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 35-JJ-SL | 2020-05-09 | |||
| 87-LD-NZ | 2023-01-22 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 93-JF-DT | 2021-05-29 | |||
| 98-JF-JN | 2021-06-21 | |||
| 62-HZ-VP | 2021-05-06 | |||
| 13-LL-JX | 2021-05-17 | |||
| 09-RZ-BB | 2021-05-18 |