Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.270,-
Ja, 2019
2006
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Sirion met kenteken ZK-829-H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. In juni 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 69 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 998 cc motor met 3 cilinders. Met slechts 965 kg is deze auto licht en wendbaar. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-04-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1015 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1390 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-04-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-06-14 |
| APK vervaldatum | 2027-04-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Sirion hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.362 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Sirion
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.362,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 199.232 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 42 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1198 |
| Periode | 2005-01-14 - 2009-01-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3047 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 138 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 63-TH-JT | |||
| 15-XL-PK | |||
| 53-SL-XK | |||
| 57-XH-LV | |||
| 70-XK-BN | |||
| 61-XD-PH | |||
| 30-TL-HT | |||
| 22-TV-PF | |||
| 78-RL-HS | |||
| 76-TH-JT | |||
| 34-ST-XN | |||
| 54-XP-XN | |||
| 79-RT-JD | |||
| 43-TS-KR | |||
| 78-RH-VS | |||
| 98-XD-DZ | |||
| 01-TP-DP | |||
| 81-TS-TD | |||
| 90-TK-VG | |||
| 86-XR-GP | |||
| 09-SX-XF | |||
| 99-RP-DS | |||
| 82-XR-DP | |||
| 30-ST-XN | |||
| 57-XF-KR | |||
| TB-093-P | |||
| 61-TG-GV | |||
| 81-TF-TD | |||
| 73-TS-KR | |||
| 26-XR-NG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 15-SF-BB | 2026-05-15 | |||
| 11-XP-RT | 2026-05-12 | |||
| 56-SN-RF | 2026-05-17 | |||
| 5-ZPS-57 | 2026-05-19 | |||
| 73-XP-NR | 2026-05-19 | |||
| 83-TN-ZZ | 2026-05-02 | |||
| 72-SH-XF | 2026-05-13 | |||
| 09-XL-NH | 2026-05-04 | |||
| 07-TH-LT | 2026-05-18 | |||
| 66-TF-KL | 2026-04-28 | |||
| 57-SR-HR | 2026-05-05 | |||
| 11-SP-JJ | 2026-04-18 | |||
| 11-RB-TK | 2026-04-18 | |||
| 45-XN-ND | 2026-04-15 | |||
| 89-RH-VS | 2026-04-26 | |||
| 73-RZ-PL | 2026-04-18 | |||
| 06-TR-DG | 2026-04-15 | |||
| 80-XN-ND | 2026-04-11 | |||
| 17-TH-FS | 2026-05-20 | |||
| 87-SV-ST | 2026-04-09 | |||
| 63-RD-XF | 2026-05-20 | |||
| 45-RV-PS | 2026-04-10 | |||
| 65-SJ-JR | 2026-04-09 | |||
| 45-TK-RF | 2026-04-07 | |||
| 53-XJ-DR | 2026-04-09 | |||
| 51-SN-JD | 2026-04-13 | |||
| 07-TP-JG | 2026-04-07 | |||
| 02-XN-TL | 2026-04-27 | |||
| 27-XB-JR | 2026-04-04 | |||
| 89-XN-ZN | 2026-04-03 |