Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.406,-
Ja, 2019
2004
2022-07-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken ZH-567-D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. In mei 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 192 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2494 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Dankzij 1.655 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1422 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 280 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1655 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2022-07-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-05-28 |
| APK vervaldatum | 2027-03-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan een overgangsweerstand ontstaan bij de accu-plusleiding.
(Nog) niet bekend
(Nog) niet bekend
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 401.535 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 639 |
| Periode | 2004-05-21 - 2006-09-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 86 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 517 | 194 | € 66.872,- | € 16.355,- |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2005 | 245 | 69 | € 72.431,- | € 16.983,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2006 | 26 | 1 | € 72.566,- | € 18.853,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 70.137,- | € 18.386,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-919-LV | 2026-05-18 | |||
| G-999-FH | 2026-05-19 | |||
| H-839-KK | 2026-05-18 | |||
| 59-PH-FH | 2026-05-15 | |||
| 43-KVF-7 | 2026-05-12 | |||
| 98-PK-GV | 2026-05-09 | |||
| 94-SN-XF | 2026-04-07 | |||
| 33-RH-GL | 2026-05-09 | |||
| 54-SK-LF | 2026-05-09 | |||
| 57-SV-GV | 2026-04-20 | |||
| 31-RF-BD | 2026-04-11 | |||
| 05-RX-LR | 2026-04-09 | |||
| 14-PK-FV | 2026-04-08 | |||
| 47-RH-GL | 2026-04-10 | |||
| 03-ZF-NJ | 2026-05-10 | |||
| 34-RF-FT | 2026-04-09 | |||
| 40-PK-ZR | 2026-04-06 | |||
| 84-PN-NZ | 2026-04-09 | |||
| 61-GFN-7 | 2026-04-01 | |||
| 58-PK-BH | 2026-04-03 | |||
| 61-SG-VB | 2026-03-22 | |||
| 34-SV-TT | 2023-09-12 | |||
| 81-RG-ZZ | 2023-03-15 | |||
| 88-SG-KB | 2024-03-06 | |||
| 26-RB-TH | 2022-11-29 | |||
| H-350-NZ | 2025-09-22 | |||
| 15-RS-ND | 2025-01-03 | |||
| 79-RL-SF | 2026-03-07 | |||
| 76-SX-FN | 2023-04-29 | |||
| K-928-NF | 2023-06-14 |