Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.438,-
Nee
1999
2025-02-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken ZG-GG-12 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 50 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 954 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Dankzij 870 kg ligt deze auto soepel op de weg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 85 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 954 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 50 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 915 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1215 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-05-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-05-07 |
| APK vervaldatum | 2026-08-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 241.298 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1029 |
| Periode | 1998-01-02 - 2004-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 18-FT-NS | |||
| XV-TZ-60 | |||
| 85DDHX | |||
| 16-GJ-VN | |||
| 30-NN-SL | |||
| 44-HK-BS | |||
| 68-FJ-KF | |||
| XJ-JS-23 | |||
| 25-JZ-DS | |||
| 05-JR-GS | |||
| 15-JZ-DS | |||
| TL-JV-50 | |||
| 94-JK-PJ | |||
| TG-ZT-18 | |||
| 02-JR-GS | |||
| 66-HK-NH | |||
| 86-LV-LX | |||
| 30-GD-XN | |||
| XP-JR-29 | |||
| 75-GV-ZZ | |||
| 89-HZ-RZ | |||
| 31-HV-XL | |||
| 58-HV-TS | |||
| 03-LZ-BL | |||
| TN-RX-01 | |||
| 39-FV-XT | |||
| TL-NZ-41 | |||
| 39-JS-PS | |||
| 62-FJ-KF | |||
| 22-JF-NS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| 05-HR-DZ | 2026-05-05 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| 29-HK-TF | 2026-05-07 | |||
| 13-GV-GP | 2026-05-13 | |||
| 19-HT-XH | 2026-05-08 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| 32-LK-BJ | 2026-05-09 | |||
| 67-JS-GP | 2026-05-19 | |||
| 10-JN-JD | 2026-05-01 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| 63-GV-BB | 2026-05-02 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| 45-HR-BT | 2026-04-27 | |||
| 97-NH-XX | 2026-04-23 | |||
| 09-LS-RK | 2026-04-23 | |||
| XR-FD-63 | 2026-04-19 | |||
| 62-HF-JJ | 2026-04-16 | |||
| 01-HV-FS | 2026-04-20 | |||
| 84-LK-TF | 2026-04-16 | |||
| 98-NH-XX | 2026-05-18 | |||
| 50-HB-KS | 2026-05-07 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| 98-LF-RG | 2026-05-04 | |||
| 30-GN-VX | 2026-05-06 | |||
| 09-NJ-DT | 2026-04-05 | |||
| 05-LT-ZV | 2026-04-04 |