Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.273,-
Nee
2002
2024-09-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken 25-JZ-DS is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1360 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Een laag gewicht van 890 kg zorgt voor extra dynamiek. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 145 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1015 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1315 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-10 |
| APK vervaldatum | 2026-10-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 191.891 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1029 |
| Periode | 1998-01-02 - 2004-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-HK-NH | |||
| 30-GD-XN | |||
| XP-JR-29 | |||
| 03-LZ-BL | |||
| 94-JK-PJ | |||
| 44-HK-BS | |||
| 85DDHX | |||
| 86-LV-LX | |||
| 68-FJ-KF | |||
| 16-GJ-VN | |||
| 30-NN-SL | |||
| 39-FV-XT | |||
| 02-JR-GS | |||
| 50-HB-KS | |||
| XJ-JS-23 | |||
| TG-ZT-18 | |||
| XV-TZ-60 | |||
| 05-JR-GS | |||
| TL-JV-50 | |||
| 15-JZ-DS | |||
| 75-GV-ZZ | |||
| TN-RX-01 | |||
| 62-FJ-KF | |||
| 10-GV-BG | |||
| 88-HV-JH | |||
| 91-LZ-HF | |||
| 73-NB-ZJ | |||
| 72-GJ-LN | |||
| 59-JP-TX | |||
| 62-LF-BG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 89-HZ-RZ | 2026-05-23 | |||
| 58-HV-TS | 2026-05-22 | |||
| 39-JS-PS | 2026-05-25 | |||
| 67-JS-GP | 2026-05-19 | |||
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| 13-GV-GP | 2026-05-13 | |||
| 18-FT-NS | 2026-05-26 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| 19-HT-XH | 2026-05-08 | |||
| 29-HK-TF | 2026-05-07 | |||
| 31-HV-XL | 2026-05-24 | |||
| 05-HR-DZ | 2026-05-05 | |||
| 10-JN-JD | 2026-05-01 | |||
| 32-LK-BJ | 2026-05-09 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| 63-GV-BB | 2026-05-02 | |||
| 45-HR-BT | 2026-04-27 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| TL-NZ-41 | 2026-05-23 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| 09-LS-RK | 2026-04-23 | |||
| 69-HV-JH | 2026-05-23 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| 30-GN-VX | 2026-05-06 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| 98-NH-XX | 2026-05-18 | |||
| 98-LF-RG | 2026-05-04 | |||
| 31-HP-GB | 2026-05-26 |