Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken ZF-LV-30 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 88 pk. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.150 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 737 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 1999-04-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-22 |
| APK vervaldatum | 2024-05-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 981 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 12 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 981,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 273.325 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 80-FK-BV | 2024-04-02 | |||
| XN-VN-43 | 2025-01-03 | |||
| 53-GH-JX | 2021-08-26 | |||
| 75-FZ-TH | 2021-10-30 | |||
| 28-DT-TG | 2021-06-21 | |||
| ZL-SX-12 | 2023-04-04 | |||
| 45-FN-NG | 2025-01-22 | |||
| 86-FP-SV | 2021-06-19 | |||
| XB-BP-31 | 2023-08-19 | |||
| TX-BB-58 | 2021-06-26 | |||
| 87FPBB | 2021-01-23 | |||
| XJ-JG-44 | 2020-07-08 | |||
| 27-FB-VL | 2025-06-16 | |||
| 65GHSK | 2021-06-20 | |||
| 75-FB-ZR | 2022-02-13 | |||
| 55DJSX | 2020-12-02 | |||
| 57-FL-KL | 2023-03-03 | |||
| 32DNGF | 2020-07-29 | |||
| XR-NH-73 | 2020-09-21 |