Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323 met kenteken XN-VN-43 is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.170 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-06-2025. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1274 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Eerste registratie | 1999-01-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-15 |
| APK vervaldatum | 2025-06-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323 hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1592 |
| Periode | 1998-09-11 - 2000-11-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 202 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| ZB-TV-98 | 2025-01-29 | |||
| XJ-HL-66 | 2025-11-19 | |||
| XJ-HL-57 | 2025-01-06 | |||
| 43-GB-BZ | 2024-06-07 | |||
| ZD-HD-87 | 2023-01-21 | |||
| 92-DG-NZ | 2025-08-30 | |||
| 40-DG-FB | 2023-04-12 | |||
| 94-GG-JT | 2023-04-11 | |||
| TZ-FD-91 | 2022-05-01 | |||
| 99-FX-JX | 2024-04-11 | |||
| 30-DF-XN | 2023-02-06 | |||
| 84-DX-KX | 2023-05-13 | |||
| 63-DB-TB | 2023-06-04 | |||
| 85-DR-GP | 2024-11-08 | |||
| 49-FK-LJ | 2024-04-10 | |||
| 47-FK-ZH | 2020-05-06 | |||
| G-577-KV | 2023-06-01 | |||
| 28-DD-BG | 2026-01-21 | |||
| 04-DR-XR | 2022-10-26 | |||
| 82-DB-DP | 2025-04-17 | |||
| 48-DV-DF | 2021-12-03 | |||
| XB-JJ-85 | 2023-03-25 | |||
| 96-DN-DF | 2024-06-18 | |||
| 44-FB-RZ | 2025-11-22 |