Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.654,-
Nee
1999
2025-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 82-DB-DP is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.150 kg voor optimale prestaties. Deze auto werd op 11-06-1999 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 229 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-06-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-06-18 |
| APK vervaldatum | 2027-01-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 981 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 981,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 273.325 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 66-GK-DZ | 2025-10-25 | |||
| 40-DG-FB | 2023-04-12 | |||
| 45-GK-JZ | 2025-04-15 | |||
| 86-FV-ZB | 2026-01-24 | |||
| TZ-FD-91 | 2022-05-01 | |||
| ZB-TV-98 | 2025-01-29 | |||
| XB-JJ-85 | 2023-03-25 | |||
| 94-HF-HJ | 2025-09-23 | |||
| 92-DG-NZ | 2025-08-30 | |||
| 01-DX-FS | 2023-04-24 | |||
| XJ-HL-57 | 2025-01-06 | |||
| XJ-HL-66 | 2025-11-19 | |||
| 08-GK-KF | 2023-05-02 | |||
| 43-GB-BZ | 2024-06-07 | |||
| 99-FX-JX | 2024-04-11 | |||
| 85-DR-GP | 2024-11-08 | |||
| 48-DV-DF | 2021-12-03 | |||
| ZD-HD-87 | 2023-01-21 | |||
| 78-GK-JX | 2022-11-22 |