Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.400,-
Nee
2001
2025-09-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 94-HF-HJ is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 88 pk. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 07-06-2001 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 19-06-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-14 |
| APK vervaldatum | 2026-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 168.718 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| XB-JJ-85 | 2023-03-25 | |||
| 45-GK-JZ | 2025-04-15 | |||
| 78-GK-JX | 2022-11-22 | |||
| 48-DV-DF | 2021-12-03 | |||
| 86-FV-ZB | 2026-01-24 | |||
| TZ-FD-91 | 2022-05-01 | |||
| 92-DG-NZ | 2025-08-30 | |||
| 01-DH-XG | 2020-08-30 | |||
| 99-FX-JX | 2024-04-11 | |||
| 83-HP-KJ | 2024-10-07 | |||
| 01-DX-FS | 2023-04-24 | |||
| 85-DR-GP | 2024-11-08 | |||
| 40-DG-FB | 2023-04-12 | |||
| XT-VB-88 | 2025-12-04 | |||
| 02-GJ-TF | 2023-07-07 | |||
| 66-GK-DZ | 2025-10-25 | |||
| ZB-TV-98 | 2025-01-29 | |||
| 07-FT-JL | 2023-10-08 | |||
| 66-GN-NN | 2024-08-07 |