Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.400,-
Nee
2002
2024-10-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken 83-HP-KJ is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-09-2025. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-02 |
| APK vervaldatum | 2025-09-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
|
Recent te koop
31 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1397 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| 78-GK-JX | 2022-11-22 | |||
| 51-GT-ZD | 2020-07-25 | |||
| 82-GK-SX | 2023-06-05 | |||
| 48-DV-DF | 2021-12-03 | |||
| 01-DH-XG | 2020-08-30 | |||
| 53-FR-HV | 2022-08-20 | |||
| 98-FH-SN | 2023-06-26 | |||
| 44-GK-JZ | 2024-10-21 | |||
| 93-GK-KB | 2022-11-04 | |||
| XZTF45 | 2020-08-22 | |||
| 91-GD-XZ | 2021-12-14 | |||
| 91-GD-XZ | 2021-12-14 | |||
| 06-GL-DJ | 2022-06-25 | |||
| 78-GS-SV | 2021-05-02 | |||
| 51DTLX | 2020-07-21 | |||
| 31-GF-GN | 2024-12-06 | |||
| 77-FL-SP | 2021-02-07 | |||
| 24-GB-XR | 2023-06-29 | |||
| 02-GJ-TF | 2023-07-07 | |||
| 10-GN-LJ | 2025-02-21 |