Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 53.448
€ 7.319,-
Ja, 2024
2020
2024-12-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai i30 met kenteken Z-853-HG is op kenteken gezet in 2020. In april 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Hyundai een catalogusprijs van € 53.448 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 275 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 250 km/h. Met 1.504 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 544 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 240 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 16.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 275 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 188 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1504 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-01-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-04-04 |
| APK vervaldatum | 2027-01-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai i30
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 27.964,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 79.792 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 376 |
| Periode | 2017-10-05 - 2024-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 98 |
| Aantal import auto's | 265 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 98 |
| Import percentage | 54% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 17 | 8 | € 45.978,- | € 5.517,- |
| 2017 | 17 | 8 | € 45.978,- | € 5.517,- |
| 2018 | 195 | 96 | € 51.309,- | € 6.540,- |
| 2018 | 192 | 93 | € 51.201,- | € 6.523,- |
| 2019 | 200 | 114 | € 58.298,- | € 5.795,- |
| 2019 | 197 | 111 | € 58.339,- | € 5.788,- |
| 2020 | 67 | 40 | € 50.138,- | € 5.970,- |
| 2020 | 61 | 34 | € 50.138,- | € 5.913,- |
| 2021 | 10 | 5 | € 48.936,- | € 8.403,- |
| 2021 | 11 | 6 | € 48.788,- | € 8.468,- |
| 2021 | 30 | 18 | € 53.117,- | € 11.035,- |
| 2022 | 14 | 8 | € 61.039,- | € 16.047,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 61.360,- | € 20.898,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 61.360,- | € 20.898,- |
| 2023 | 4 | 4 | € 61.679,- | € 18.372,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 54.042,- | € 20.898,- |
| 2024 | 5 | 4 | € 70.021,- | € 27.294,- |
| 2024 | 2 | 1 | € 54.042,- | € 20.898,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HLP-77-T | |||
| GHJ-63-Z | |||
| JNL-03-Z | |||
| GHR-71-Z | |||
| HBR-31-B | |||
| KHH-23-X | |||
| KBP-36-H | |||
| JZH-04-B | |||
| JTT-30-V | |||
| JHJ-23-B | |||
| R-016-SP | |||
| JZR-13-T | |||
| JZR-22-T | |||
| JGN-92-V | |||
| JFF-29-X | |||
| HFR-14-K | |||
| KBL-10-V | |||
| X-237-VZ | |||
| T-481-LL | |||
| KBL-20-N | |||
| GPT-89-J | |||
| JVV-46-V | |||
| KHH-32-X | |||
| JBN-17-B | |||
| JJV-85-T | |||
| JGP-62-R | |||
| KJF-56-J | |||
| JZN-89-D | |||
| GKT-16-V | |||
| P-830-TZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JFB-76-B | 2026-05-28 | |||
| RF-183-H | 2026-05-26 | |||
| KJP-77-L | 2026-05-25 | |||
| JGG-84-H | 2026-05-20 | |||
| HHG-87-R | 2026-05-11 | |||
| JVB-68-T | 2026-05-06 | |||
| JJX-51-B | 2026-04-29 | |||
| G-891-TH | 2026-04-27 | |||
| HXZ-76-K | 2026-04-25 | |||
| JTZ-61-K | 2026-04-24 | |||
| R-448-DS | 2026-04-19 | |||
| JXR-83-G | 2026-04-04 | |||
| Z-555-PN | 2026-03-30 | |||
| JRJ-48-B | 2026-03-23 | |||
| L-969-TP | 2026-03-17 | |||
| JKJ-94-K | 2026-03-15 | |||
| JZN-84-D | 2026-03-09 | |||
| JFB-17-Z | 2026-03-04 | |||
| JDV-60-Z | 2026-03-04 | |||
| GGG-21-J | 2026-02-20 | |||
| N-735-ZP | 2026-01-25 | |||
| Z-306-GH | 2026-01-20 | |||
| HGK-44-F | 2026-01-20 | |||
| JRD-29-X | 2025-12-16 | |||
| X-159-HS | 2025-11-11 | |||
| HNP-51-G | 2025-06-23 | |||
| X-460-VD | 2025-06-20 | |||
| T-886-LK | 2025-04-07 | |||
| S-151-TX | 2025-04-04 | |||
| R-046-KN | 2023-02-21 |