Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 131.942
€ 3.340,-
Ja, 2019
2017
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Panamera met kenteken XR-523-J is afkomstig uit het bouwjaar 2017. In maart 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Porsche was € 131.942. De motor levert een maximumvermogen van 330 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2894 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Met 2.245 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-03-2023. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 53.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2894 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 331 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2245 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2710 kg |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,95 m |
| Eerste registratie | 2017-07-05 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2019-03-29 |
| APK vervaldatum | 2023-03-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Porsche Panamera hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 51.839 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 57.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Porsche Panamera
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 51.839,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 133.966 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 526 |
| Periode | 2017-06-06 - 2021-01-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 620 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 189 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 210 | 71 | € 143.465,- | € 3.782,- |
| 2018 | 193 | 50 | € 147.800,- | € 3.823,- |
| 2019 | 148 | 43 | € 152.376,- | € 5.024,- |
| 2020 | 68 | 25 | € 153.225,- | € 5.693,- |
| 2021 | 1 | 0 | € 143.865,- | € 4.225,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XJ-229-X | 2026-05-21 | |||
| HXR-97-S | 2026-05-14 | |||
| H-782-JB | 2026-05-13 | |||
| XN-026-T | 2026-05-07 | |||
| H-404-ST | 2026-05-06 | |||
| PF-911-H | 2026-05-06 | |||
| K-419-RG | 2026-05-05 | |||
| XT-720-S | 2026-05-01 | |||
| SB-618-G | 2026-04-25 | |||
| K-355-NL | 2026-04-21 | |||
| G-573-JG | 2026-04-21 | |||
| PG-765-J | 2026-04-21 | |||
| GRS-96-Z | 2026-04-14 | |||
| RG-080-J | 2026-04-10 | |||
| S-598-RX | 2026-03-27 | |||
| G-678-BH | 2026-03-21 | |||
| G-563-KT | 2026-03-20 | |||
| RR-834-P | 2026-03-07 | |||
| G-816-KZ | 2024-03-30 | |||
| T-002-NL | 2024-07-08 | |||
| RR-852-P | 2025-05-22 | |||
| XP-165-R | 2025-01-23 | |||
| K-128-SG | 2025-12-04 | |||
| TK-187-V | 2024-10-05 | |||
| H-621-ZH | 2024-11-19 | |||
| XS-846-F | 2024-01-24 | |||
| RX-563-J | 2024-01-08 | |||
| TD-039-B | 2023-05-11 | |||
| XH-715-L | 2024-11-14 | |||
| SV-950-N | 2024-07-23 |