Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 121.841
€ 6.233,-
Ja, 2023
2019
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Panamera met kenteken T-906-KX is afkomstig uit het bouwjaar 2019. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Porsche een catalogusprijs van € 121.841 inclusief BTW en BPM. De motor levert een maximumvermogen van 330 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2894 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Deze Panamera haalt een maximale snelheid van 278 km/h. Met 2.255 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Sinds 13 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 390 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 51.500.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2894 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 331 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 95 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2775 kg |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,95 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-10-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-07-04 |
| APK vervaldatum | 2027-06-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Porsche Panamera hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 70.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 58.239 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Panamera
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
13 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 70.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 52.539 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 531 |
| Periode | 2017-06-06 - 2021-01-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 620 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 189 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 210 | 71 | € 143.465,- | € 3.782,- |
| 2018 | 193 | 50 | € 147.800,- | € 3.823,- |
| 2019 | 148 | 43 | € 152.376,- | € 5.024,- |
| 2020 | 68 | 25 | € 153.225,- | € 5.693,- |
| 2021 | 1 | 0 | € 143.865,- | € 4.225,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PF-911-H | 2026-05-06 | |||
| XJ-229-X | 2026-05-21 | |||
| HXR-97-S | 2026-05-14 | |||
| H-782-JB | 2026-05-13 | |||
| XN-026-T | 2026-05-07 | |||
| H-404-ST | 2026-05-06 | |||
| K-419-RG | 2026-05-05 | |||
| XT-720-S | 2026-05-01 | |||
| SB-618-G | 2026-04-25 | |||
| PG-765-J | 2026-04-21 | |||
| K-355-NL | 2026-04-21 | |||
| G-573-JG | 2026-04-21 | |||
| GRS-96-Z | 2026-04-14 | |||
| RG-080-J | 2026-04-10 | |||
| S-598-RX | 2026-03-27 | |||
| G-563-KT | 2026-03-20 | |||
| G-678-BH | 2026-03-21 | |||
| GDK-06-X | 2025-10-24 | |||
| RG-202-N | 2025-08-17 | |||
| H-571-XV | 2025-10-30 | |||
| SR-102-G | 2025-07-07 | |||
| SV-914-H | 2025-01-23 | |||
| S-526-XJ | 2025-01-14 | |||
| RL-073-H | 2025-09-23 | |||
| PG-001-G | 2025-12-11 | |||
| K-669-BT | 2025-11-06 | |||
| G-233-NV | 2026-01-29 | |||
| PF-878-R | 2025-03-21 | |||
| TF-566-J | 2025-04-27 | |||
| H-791-GH | 2024-01-18 |