Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.356,-
Nee
1998
2023-12-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken XJ-VH-47 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 50 pk. Dit model beschikt over een 954 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Een laag gewicht van 870 kg zorgt voor extra dynamiek. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 330 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 954 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 50 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 915 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1215 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-12-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-12-22 |
| APK vervaldatum | 2027-04-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1029 |
| Periode | 1998-01-02 - 2004-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 85DDHX | |||
| 44-HK-BS | |||
| 16-GJ-VN | |||
| 68-FJ-KF | |||
| 30-NN-SL | |||
| 94-JK-PJ | |||
| XJ-JS-23 | |||
| 18-FT-NS | |||
| 66-HK-NH | |||
| 86-LV-LX | |||
| TG-ZT-18 | |||
| 30-GD-XN | |||
| XV-TZ-60 | |||
| XP-JR-29 | |||
| 05-JR-GS | |||
| 02-JR-GS | |||
| 25-JZ-DS | |||
| TL-JV-50 | |||
| 58-HV-TS | |||
| 89-HZ-RZ | |||
| 15-JZ-DS | |||
| 03-LZ-BL | |||
| 31-HV-XL | |||
| 75-GV-ZZ | |||
| 39-JS-PS | |||
| 39-FV-XT | |||
| TN-RX-01 | |||
| TL-NZ-41 | |||
| 62-FJ-KF | |||
| 22-JF-NS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| 13-GV-GP | 2026-05-13 | |||
| 29-HK-TF | 2026-05-07 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| 05-HR-DZ | 2026-05-05 | |||
| 19-HT-XH | 2026-05-08 | |||
| 67-JS-GP | 2026-05-19 | |||
| 32-LK-BJ | 2026-05-09 | |||
| 10-JN-JD | 2026-05-01 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| 63-GV-BB | 2026-05-02 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| 45-HR-BT | 2026-04-27 | |||
| 09-LS-RK | 2026-04-23 | |||
| 97-NH-XX | 2026-04-23 | |||
| XR-FD-63 | 2026-04-19 | |||
| 62-HF-JJ | 2026-04-16 | |||
| 01-HV-FS | 2026-04-20 | |||
| 84-LK-TF | 2026-04-16 | |||
| 98-NH-XX | 2026-05-18 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| 50-HB-KS | 2026-05-07 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| 30-GN-VX | 2026-05-06 | |||
| 98-LF-RG | 2026-05-04 | |||
| 05-LT-ZV | 2026-04-04 | |||
| 09-NJ-DT | 2026-04-05 |