Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.356,-
Nee
1999
2024-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken XJ-PL-84 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 50 pk. De motor heeft een inhoud van 954 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Dankzij 870 kg ligt deze auto soepel op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-11-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 954 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 50 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 915 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1215 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-07 |
| APK vervaldatum | 2024-11-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 241.298 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1029 |
| Periode | 1998-01-02 - 2004-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 18-FT-NS | |||
| 85DDHX | |||
| 16-GJ-VN | |||
| 44-HK-BS | |||
| 30-NN-SL | |||
| XV-TZ-60 | |||
| 68-FJ-KF | |||
| XJ-JS-23 | |||
| 94-JK-PJ | |||
| 25-JZ-DS | |||
| 05-JR-GS | |||
| 15-JZ-DS | |||
| TG-ZT-18 | |||
| TL-JV-50 | |||
| 66-HK-NH | |||
| 02-JR-GS | |||
| 86-LV-LX | |||
| 30-GD-XN | |||
| XP-JR-29 | |||
| 89-HZ-RZ | |||
| 58-HV-TS | |||
| 75-GV-ZZ | |||
| 31-HV-XL | |||
| 03-LZ-BL | |||
| 39-FV-XT | |||
| TN-RX-01 | |||
| 39-JS-PS | |||
| TL-NZ-41 | |||
| 62-FJ-KF | |||
| 22-JF-NS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| 05-HR-DZ | 2026-05-05 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| 13-GV-GP | 2026-05-13 | |||
| 29-HK-TF | 2026-05-07 | |||
| 19-HT-XH | 2026-05-08 | |||
| 67-JS-GP | 2026-05-19 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| 32-LK-BJ | 2026-05-09 | |||
| 10-JN-JD | 2026-05-01 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| 63-GV-BB | 2026-05-02 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| 45-HR-BT | 2026-04-27 | |||
| 97-NH-XX | 2026-04-23 | |||
| 09-LS-RK | 2026-04-23 | |||
| XR-FD-63 | 2026-04-19 | |||
| 62-HF-JJ | 2026-04-16 | |||
| 01-HV-FS | 2026-04-20 | |||
| 84-LK-TF | 2026-04-16 | |||
| 98-NH-XX | 2026-05-18 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| 50-HB-KS | 2026-05-07 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| 98-LF-RG | 2026-05-04 | |||
| 30-GN-VX | 2026-05-06 | |||
| 09-NJ-DT | 2026-04-05 | |||
| 05-LT-ZV | 2026-04-04 |