Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.336,-
Ja, 2019
2004
2023-04-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken XH-511-R is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Dit voertuig is in juni 2019 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 192 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2494 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.3 l/100 km. Met 1.665 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1144 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 20 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1665 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2190 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-06-28 |
| APK vervaldatum | 2026-06-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 4.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.575 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan een overgangsweerstand ontstaan bij de accu-plusleiding.
(Nog) niet bekend
(Nog) niet bekend
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 4.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 228.779 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 22 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 793 |
| Periode | 2004-04-26 - 2007-07-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 790 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 264 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 517 | 194 | € 66.872,- | € 16.355,- |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2005 | 245 | 69 | € 72.431,- | € 16.983,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2006 | 26 | 1 | € 72.566,- | € 18.853,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 70.137,- | € 18.386,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 98-PK-GV | 2026-05-09 | |||
| 54-SK-LF | 2026-05-09 | |||
| G-919-LV | 2026-05-18 | |||
| G-999-FH | 2026-05-19 | |||
| H-839-KK | 2026-05-18 | |||
| 59-PH-FH | 2026-05-15 | |||
| 43-KVF-7 | 2026-05-12 | |||
| 33-RH-GL | 2026-05-09 | |||
| 03-ZF-NJ | 2026-05-10 | |||
| 84-PN-NZ | 2026-04-09 | |||
| 57-SV-GV | 2026-04-20 | |||
| 31-RF-BD | 2026-04-11 | |||
| 05-RX-LR | 2026-04-09 | |||
| 47-RH-GL | 2026-04-10 | |||
| 34-RF-FT | 2026-04-09 | |||
| 14-PK-FV | 2026-04-08 | |||
| 94-SN-XF | 2026-04-07 | |||
| 40-PK-ZR | 2026-04-06 | |||
| 58-PK-BH | 2026-04-03 | |||
| 61-GFN-7 | 2026-04-01 | |||
| 61-SG-VB | 2026-03-22 | |||
| 79-RL-SF | 2026-03-07 | |||
| 64-SG-NJ | 2025-10-13 | |||
| 90-PPX-3 | 2025-06-11 | |||
| 51-SRV-5 | 2021-11-07 | |||
| 15-PR-TB | 2021-05-15 | |||
| R-545-GN | 2024-09-19 | |||
| ZL-950-K | 2024-03-02 | |||
| ZG-896-P | 2025-07-09 | |||
| G-917-VR | 2024-07-22 |