Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 106 met kenteken XG-TG-25 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1124 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dankzij 890 kg ligt deze auto soepel op de weg.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 995 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1295 kg |
| Lengte | 3,68 m |
| Breedte | 1,59 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Eerste registratie | 1998-11-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-11-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 106 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot 106
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1029 |
| Periode | 1998-01-02 - 2004-09-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 2 | € 2.765,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1997 | 27 | 3 | € 2.403,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1998 | 33 | 1 | € 2.424,- | |
| 1998 | 84 | 1 | € 1.815,- | |
| 1998 | 297 | 9 | € 2.274,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 1999 | 107 | 1 | € 2.274,- | |
| 1999 | 810 | 13 | € 1.699,- | |
| 1999 | 8 | 1 | € 2.129,- | |
| 2000 | 143 | 3 | € 2.197,- | |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2000 | 1192 | 40 | € 10.532,- | € 1.690,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1759 | 39 | € 10.341,- | € 1.705,- |
| 2001 | 1 | 0 | € 2.145,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2002 | 1821 | 53 | € 1.838,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2003 | 1419 | 39 | € 1.958,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- | |
| 2004 | 112 | 8 | € 1.830,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-HK-NH | |||
| 89-HZ-RZ | |||
| 85DDHX | |||
| 94-JK-PJ | |||
| 30-GD-XN | |||
| 44-HK-BS | |||
| XP-JR-29 | |||
| 58-HV-TS | |||
| 39-FV-XT | |||
| 16-GJ-VN | |||
| 68-FJ-KF | |||
| 03-LZ-BL | |||
| 30-NN-SL | |||
| 39-JS-PS | |||
| 86-LV-LX | |||
| 18-FT-NS | |||
| XJ-JS-23 | |||
| XV-TZ-60 | |||
| TG-ZT-18 | |||
| 25-JZ-DS | |||
| 05-JR-GS | |||
| 02-JR-GS | |||
| TL-JV-50 | |||
| 15-JZ-DS | |||
| 31-HV-XL | |||
| 75-GV-ZZ | |||
| TN-RX-01 | |||
| TL-NZ-41 | |||
| 62-FJ-KF | |||
| 22-JF-NS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DH-BD | 2026-05-14 | |||
| 67-JS-GP | 2026-05-19 | |||
| 80-GH-TG | 2026-05-11 | |||
| XZ-RB-33 | 2026-05-08 | |||
| 19-HT-XH | 2026-05-08 | |||
| 29-HK-TF | 2026-05-07 | |||
| 13-GV-GP | 2026-05-13 | |||
| 05-HR-DZ | 2026-05-05 | |||
| 10-JN-JD | 2026-05-01 | |||
| ZH-TR-47 | 2026-04-28 | |||
| XN-HJ-41 | 2026-04-29 | |||
| 80-GB-LG | 2026-04-28 | |||
| 45-HR-BT | 2026-04-27 | |||
| 32-LK-BJ | 2026-05-09 | |||
| 63-GV-BB | 2026-05-02 | |||
| 03-DP-LS | 2026-05-12 | |||
| 97-NH-XX | 2026-04-23 | |||
| 09-LS-RK | 2026-04-23 | |||
| 62-HF-JJ | 2026-04-16 | |||
| XR-FD-63 | 2026-04-19 | |||
| 01-HV-FS | 2026-04-20 | |||
| XP-TH-34 | 2026-05-11 | |||
| 32-GK-VB | 2026-05-07 | |||
| 30-GN-VX | 2026-05-06 | |||
| 50-HB-KS | 2026-05-07 | |||
| 98-LF-RG | 2026-05-04 | |||
| 84-LK-TF | 2026-04-16 | |||
| 98-NH-XX | 2026-05-18 | |||
| 05-LT-ZV | 2026-04-04 | |||
| 09-NJ-DT | 2026-04-05 |