Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.380
€ 8.137,-
Nee
2016
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Expert met kenteken VV-419-L is op kenteken gezet in 2016. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 33.380 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 128 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Met 1.761 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 491 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 3.200.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1908 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2698 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Eerste registratie | 2016-04-21 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2016-04-21 |
| APK vervaldatum | 2025-01-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot Expert gesloten opbouw
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 5.425 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot Expert
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 5.425,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 134.940 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2011-08-18 - 2017-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1217 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 49 | 0 | € 30.064,- | € 7.439,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 30.030,- | € 7.430,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.759,- | € 8.226,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.584,- | € 8.185,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VT-687-F | 2026-04-28 | |||
| VB-534-P | 2026-05-07 | |||
| 4-VTB-13 | 2026-04-24 | |||
| 8-VVK-13 | 2026-04-11 | |||
| VR-528-R | 2026-04-21 | |||
| VR-422-N | 2026-03-25 | |||
| VG-547-V | 2026-05-06 | |||
| 8-VVR-87 | 2026-03-19 | |||
| 9-VSZ-98 | 2026-03-11 | |||
| VG-082-V | 2026-04-02 | |||
| VR-821-T | 2026-03-06 | |||
| 2-VZF-32 | 2021-10-16 | |||
| 8-VTL-27 | 2022-09-13 | |||
| VP-417-Z | 2023-07-18 | |||
| VH-353-V | 2021-08-25 | |||
| VL-910-G | 2025-06-18 | |||
| 1-VRS-28 | 2022-07-04 | |||
| VL-678-N | 2023-04-24 | |||
| VG-006-X | 2022-10-27 | |||
| VH036G | 2021-01-07 | |||
| VG-446-D | 2023-12-13 | |||
| VB-223-J | 2025-05-03 | |||
| VD-854-H | 2023-10-02 | |||
| 2-VZZ-74 | 2023-05-29 | |||
| VG-705-S | 2024-07-09 | |||
| VX725P | 2020-11-17 | |||
| 1-VTH-12 | 2024-08-29 | |||
| 1-VXT-61 | 2023-06-12 | |||
| VL-224-K | 2024-06-07 | |||
| 1-VTT-85 | 2026-01-22 |