Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.930
€ 6.925,-
Nee
2012
2021-03-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Expert met kenteken 1-VXP-13 is afkomstig uit het bouwjaar 2012. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Peugeot was € 27.930. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 128 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.814 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1899 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-08-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 6.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1873 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2698 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2021-03-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-07-31 |
| APK vervaldatum | 2026-08-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Expert
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
5 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 7.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 98.672 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2011-08-18 - 2017-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1217 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 49 | 0 | € 30.064,- | € 7.439,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 30.030,- | € 7.430,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.759,- | € 8.226,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.584,- | € 8.185,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VH-250-X | 2026-05-22 | |||
| VB-534-P | 2026-05-07 | |||
| VG-547-V | 2026-05-06 | |||
| VT-687-F | 2026-04-28 | |||
| 4-VTB-13 | 2026-04-24 | |||
| VR-528-R | 2026-04-21 | |||
| 8-VVK-13 | 2026-04-11 | |||
| VG-082-V | 2026-04-02 | |||
| VR-422-N | 2026-03-25 | |||
| 8-VVR-87 | 2026-03-19 | |||
| 9-VSZ-98 | 2026-03-11 | |||
| VR-821-T | 2026-03-06 | |||
| 4-VSR-04 | 2025-07-08 | |||
| 4-VTS-75 | 2026-02-05 | |||
| 1-VTT-85 | 2026-01-22 | |||
| 7-VVL-88 | 2026-01-20 | |||
| 1-VZB-38 | 2025-12-14 | |||
| 6-VXF-97 | 2025-10-10 | |||
| VX-419-T | 2025-09-28 | |||
| 3-VTV-55 | 2025-09-25 | |||
| 1-VTS-02 | 2025-09-04 | |||
| 1-VXT-60 | 2025-07-30 | |||
| 3-VVK-62 | 2025-07-01 | |||
| 6-VTB-88 | 2025-05-26 | |||
| 1-VTS-03 | 2025-04-08 | |||
| 5-VZV-51 | 2025-02-24 | |||
| 4-VVR-19 | 2025-02-19 | |||
| 4-VZJ-76 | 2025-02-14 | |||
| 8-VVV-05 | 2025-02-03 | |||
| 6-VTP-25 | 2025-01-01 |