Kenteken check VSP-70-L

Volkswagen Caddy 1.2 TSI

NL
VSP-70-L
Carscanner Score
8.3
8.3

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

9k tot 11k

Catalogusprijs

€ 23.870

BPM

€ 4.692,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Ja, 2023

Bouwjaar

2018

Tenaamstelling

20 jan 2023

Laatste kmstand

xx.xxx km

Schade & onderhoud check

Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport

  • Online schadeverleden
  • WOK status (Wacht op keuren)
  • Onderhoudshistorie
  • BPM Schade check
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Specificaties

Merk & type
Volkswagen Caddy 1.2 TSI
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Topsnelheid
158 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
13,6 s

Deze Volkswagen Caddy met kenteken VSP-70-L is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in januari 2023 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 23.870 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 84 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1197 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 1.365 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-01-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 10.100.

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.197 cm³
Vermogen 84 pk (62 kW)
Koppel 160 Nm
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Benzine
Milieuclassificatie 6
Actieradius op een volle tank (NEDC) 982 km
Carrosserie MPV
Aantal zitplaatsen / deuren 2 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,41 × 1,79 × 1,82 m
Wielbasis 2,68 m
Rijklaar gewicht 1.288 kg
Technische max. massa voertuig 2.034 kg
Bagageruimte 3.200 l
Tankinhoud 55 l
195 mm
195/65 R15 Voor
195
breedte (mm)
65
profiel (%)
R15
velg (inch)
Velg 6J × 15
205 mm
205/55 R16 Achter
205
breedte (mm)
55
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 6J × 16
Tenaamstelling 20 jan 2023 ↓
Eerste registratie 28 mrt 2018
Eerste toelating in Nederland 20 jan 2023 ↓
APK vervaldatum 19 jan 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 10.600

Bij een handelaar

€ 10.100

Bij een particulier

€ 9.600

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 8.600

Particuliere verkoop

€ 9.600

Verwachte statijd

54 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 467 per maand
PER MAAND
Brandstof € 142
Afschrijving € 104
Onderhoud & reparatie € 87
Verzekering (WA) € 81
Motorrijtuigenbelasting € 44
Banden € 9

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 89 dagen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 6 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 28 mrt 2018

    Eerste registratie

    Volkswagen Caddy

  • 20 jan 2023

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 4 jaren
  • 20 jan 2023

    Huidige eigenaar

    3 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 4.692

Afschrijvingsmethode BPM

Xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx

Vaststeldatum BPM

xx xxx xxxx

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2024
!
2025
2026
APK geldig tot
19 januari 2027
Keuringen
3 keuringen
!
Adviespunten
1 punt
19 jan 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

Goedgekeurd
9 jan 2025
!Adviespunt
!

APK Keuring 2025

om 15:33
!Adviespunt
Verlichting
! Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt
9 jan 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Deze Volkswagen Caddy is geïmporteerd. De eerste toelating was op 28 maart 2018, de Nederlandse registratie volgde op 20 januari 2023.
Deze Volkswagen Caddy staat sinds de registratie in Nederland op één naam, volgens de RDW. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De APK van VSP-70-L is geldig tot 19 januari 2027, nog 3 maanden.
Een Volkswagen Caddy uit 2018 zoals VSP-70-L is op dit moment circa € 10.100 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
De laatst bekende kilometerstand van VSP-70-L komt uit een advertentie van 15 januari 2023 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor VSP-70-L.
VSP-70-L staat sinds 20 januari 2023 op de huidige naam, inmiddels 3 jaar en 8 maanden.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van VSP-70-L € 23.870.

Algemene informatie

Model Volkswagen Caddy gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2018
€
Gem. recente vraagprijs € 14.995,-
KM
Gem. recente kilometerstand 107.543 km
#
Recent aangeboden 5 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 1
Gemiddeld aantal dagen in bezit 591 · ± 2 jaar
Productieperiode 31 aug 2015 – 18 mei 2020
Geregistreerde auto's in NL 1.078 waarvan 94 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 525 van 1.078 · 49% waarvan 94 in de laatste 12 maanden

Historie

Volkswagen Caddy gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2015 98 registraties · 52 import 98 52 € 22.541,- € 4.024,- Gem. nieuwprijs € 22.541,- · Gem. BPM € 4.024,-
2016 319 registraties · 154 import 319 154 € 22.908,- € 4.363,- Gem. nieuwprijs € 22.908,- · Gem. BPM € 4.363,-
2017 284 registraties · 139 import 284 139 € 23.720,- € 4.527,- Gem. nieuwprijs € 23.720,- · Gem. BPM € 4.527,-
2018 deze auto 254 registraties · 125 import 254 125 € 24.180,- € 4.601,- Gem. nieuwprijs € 24.180,- · Gem. BPM € 4.601,-
2019 119 registraties · 53 import 119 53 € 24.146,- € 4.676,- Gem. nieuwprijs € 24.146,- · Gem. BPM € 4.676,-
2020 4 registraties · 2 import 4 2 € 23.450,- € 4.592,- Gem. nieuwprijs € 23.450,- · Gem. BPM € 4.592,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VLS-94-P 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-18-NPD 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKH-71-P 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VT-439-B 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRP-45-L 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-25-RHF 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-17-DRS 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-93-DLK 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-73-NKK 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VBH-15-T 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VX-113-N 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VNF-09-F 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-05-GKP 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-84-NNH 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZS-16-N 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRK-14-V 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-12-PVD 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHP-20-P 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRL-93-S 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKR-96-H 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-85-PXS 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-45-NJK 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-17-PXN 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VLJ-71-P 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-84-PZX 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZB-22-D 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-64-NLG 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPJ-56-G 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-42-PLL 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-51-LSZ 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
V-11-PLN 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-550-LS 2026-09-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-95-RBK 2026-09-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VNG-70-L 2026-09-02 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-73-PFK 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-49-FJJ 2026-07-24 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-91-PSP 2026-08-05 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-02-PSH 2026-07-30 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-25-PDG 2026-07-11 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-02-PSG 2026-07-17 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-548-LS 2026-07-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-95-PPT 2026-07-27 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZR-23-N 2024-02-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-08-GTS 2026-06-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-491-TK 2026-01-22 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-442-XZ 2025-07-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VNN-82-D 2022-01-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VTV-21-G 2023-04-12 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDZ-59-H 2024-04-13 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-48-LTN 2025-10-28 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-95-LSN 2025-12-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-15-LXD 2025-07-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-57-DLL 2024-03-28 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-27-DSJ 2024-04-10 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-58-NDZ 2025-10-29 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-03-NNN 2025-11-25 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-53-NGG 2025-09-27 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZZ-87-L 2025-07-19 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-34-FJT 2024-12-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-43-DPT 2024-06-04 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VSP-70-L delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X