Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 50.183
€ 12.129,-
Ja, 2023
2014
2023-07-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Transit Custom met kenteken VSH-28-L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Dit voertuig is in juni 2023 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze FORD een catalogusprijs van € 50.183 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 155 pk. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 157 km/h. Een fors gewicht van 2.124 kg geeft extra rijcomfort. Dit voertuig is al 1046 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 197 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 8.600.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 197 |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2171 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3325 kg |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 2,01 m |
| Wielbasis | 3,30 m |
| Tenaamstelling | 2023-07-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-05-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-06-24 |
| APK vervaldatum | 2026-12-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
FORD Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 8.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Transit Custom
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 8.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 195.046 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2013-11-06 - 2017-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1704 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 316 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2016 | 534 | 140 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2016 | 533 | 139 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VN-120-J | 2026-05-19 | |||
| VX-980-H | 2026-05-21 | |||
| VJ-633-L | 2026-05-06 | |||
| VK-393-N | 2026-04-25 | |||
| VP-831-F | 2026-04-24 | |||
| VN-100-X | 2026-05-16 | |||
| VS-730-P | 2026-04-07 | |||
| VG130V | 2026-05-06 | |||
| VX-972-H | 2026-05-06 | |||
| VT-326-J | 2026-04-28 | |||
| VL-841-L | 2026-03-30 | |||
| VN-166-X | 2026-03-30 | |||
| VX-453-D | 2026-03-25 | |||
| VT-921-B | 2026-03-19 | |||
| VJ-205-D | 2026-03-10 | |||
| VP-642-D | 2023-01-14 | |||
| VN-444-R | 2021-12-21 | |||
| VX-914-B | 2023-04-12 | |||
| VN-124-J | 2022-12-19 | |||
| VX-881-G | 2021-09-14 | |||
| VT-574-K | 2024-07-08 | |||
| VK-317-B | 2026-03-07 | |||
| VN-322-H | 2022-06-04 | |||
| VH-314-B | 2023-11-08 | |||
| VR-062-N | 2022-02-21 | |||
| VH-449-Z | 2023-11-09 | |||
| VSP-39-S | 2023-01-17 | |||
| VV-593-K | 2021-09-21 | |||
| VT-930-T | 2022-10-04 | |||
| VN-179-S | 2024-05-21 |