Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 32.780
€ 7.993,-
Nee
2015
2022-12-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Expert met kenteken VR-620-V is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 32.780. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 128 pk. De motor heeft een inhoud van 1997 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.761 kg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 170 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1908 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2698 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-10-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-10-21 |
| APK vervaldatum | 2026-11-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot Expert gesloten opbouw
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 6.967 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Expert
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 6.967,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 160.251 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2011-08-18 - 2017-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1217 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 49 | 0 | € 30.064,- | € 7.439,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 30.030,- | € 7.430,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.759,- | € 8.226,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.584,- | € 8.185,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VB-534-P | 2026-05-07 | |||
| VT-687-F | 2026-04-28 | |||
| 4-VTB-13 | 2026-04-24 | |||
| VR-528-R | 2026-04-21 | |||
| 8-VVK-13 | 2026-04-11 | |||
| VG-547-V | 2026-05-06 | |||
| VR-422-N | 2026-03-25 | |||
| 8-VVR-87 | 2026-03-19 | |||
| VG-082-V | 2026-04-02 | |||
| 9-VSZ-98 | 2026-03-11 | |||
| VN-489-P | 2021-08-04 | |||
| VF-259-H | 2022-11-03 | |||
| VH-680-Z | 2023-01-19 | |||
| VK-863-K | 2023-03-25 | |||
| VZ-424-N | 2022-07-27 | |||
| VK-516-V | 2021-08-10 | |||
| VP-809-T | 2021-02-11 | |||
| VN-781-J | 2021-07-08 | |||
| VS-953-X | 2021-01-15 | |||
| VF-936-R | 2022-08-20 | |||
| VP-285-J | 2021-10-05 | |||
| VN-823-R | 2022-02-19 | |||
| 8-VVT-05 | 2024-02-28 | |||
| VL-368-F | 2021-07-29 | |||
| VT-442-P | 2021-12-17 | |||
| VN-275-T | 2021-01-29 | |||
| VR-415-P | 2022-01-13 | |||
| VK-513-V | 2021-07-08 | |||
| VX-909-K | 2023-11-14 | |||
| VR-575-S | 2023-02-19 |