Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 43.598
€ 10.565,-
Ja, 2021
2013
2024-04-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Transit Custom met kenteken VNJ-64-X is op kenteken gezet in 2013. In december 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze FORD was € 43.598. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 155 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Transit Custom bedraagt 157 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Met 2.016 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 201 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 6.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 2,00 m |
| Wielbasis | 3,30 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-12-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-12-01 |
| APK vervaldatum | 2026-12-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
FORD Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
13 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Transit Custom
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2013-11-06 - 2017-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1704 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 316 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2016 | 534 | 140 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2016 | 533 | 139 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VN-120-J | 2026-05-19 | |||
| VX-980-H | 2026-05-21 | |||
| VJ-633-L | 2026-05-06 | |||
| VN-100-X | 2026-05-16 | |||
| VS-730-P | 2026-04-07 | |||
| VP-831-F | 2026-04-24 | |||
| VK-393-N | 2026-04-25 | |||
| VL-841-L | 2026-03-30 | |||
| VG130V | 2026-05-06 | |||
| VX-972-H | 2026-05-06 | |||
| VT-326-J | 2026-04-28 | |||
| VN-166-X | 2026-03-30 | |||
| VX-453-D | 2026-03-25 | |||
| VT-921-B | 2026-03-19 | |||
| VL-855-H | 2026-03-02 | |||
| VJ-205-D | 2026-03-10 | |||
| VH-390-N | 2021-05-26 | |||
| VJ-857-T | 2022-08-24 | |||
| VP-614-P | 2025-07-17 | |||
| V-404-DJ | 2025-08-01 | |||
| VJ-609-V | 2024-09-03 | |||
| VHN-82-S | 2024-02-08 | |||
| VT-178-G | 2024-04-26 | |||
| VKV-94-B | 2021-07-20 | |||
| VHN-15-F | 2024-12-14 | |||
| VH-368-S | 2023-11-07 | |||
| VJ-374-Z | 2024-12-19 | |||
| VK-716-Z | 2025-11-08 | |||
| VDF-54-D | 2025-06-18 | |||
| VK-542-J | 2021-03-15 |