Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 47.803
€ 11.564,-
Ja, 2021
2016
2023-07-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Transit Custom met kenteken VLH-36-G is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 47.803. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 155 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 157 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dankzij 2.111 kg voelt deze auto krachtig en solide. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 09-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2146 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2900 kg |
| Lengte | 5,34 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,30 m |
| Tenaamstelling | 2023-07-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-01-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-08-09 |
| APK vervaldatum | 2026-08-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 9.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Transit Custom
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 159.438 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2013-11-06 - 2017-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1704 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 316 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2016 | 534 | 140 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2016 | 533 | 139 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VP-831-F | 2026-04-24 | |||
| VK-393-N | 2026-04-25 | |||
| VJ-633-L | 2026-05-06 | |||
| VX-980-H | 2026-05-21 | |||
| VN-120-J | 2026-05-19 | |||
| VN-100-X | 2026-05-16 | |||
| VS-730-P | 2026-04-07 | |||
| VX-453-D | 2026-03-25 | |||
| VX-972-H | 2026-05-06 | |||
| VG130V | 2026-05-06 | |||
| VT-326-J | 2026-04-28 | |||
| VL-841-L | 2026-03-30 | |||
| VN-166-X | 2026-03-30 | |||
| VJ-205-D | 2026-03-10 | |||
| VT-921-B | 2026-03-19 | |||
| VT-954-N | 2021-10-19 | |||
| VX-874-S | 2023-09-07 | |||
| VND-94-T | 2025-02-24 | |||
| VV-497-V | 2021-09-01 | |||
| VR-650-N | 2025-07-17 | |||
| VV-409-P | 2024-06-06 | |||
| VL-840-L | 2021-12-03 | |||
| VT-633-P | 2020-08-12 | |||
| VR-356-Z | 2025-12-20 | |||
| VG-785-S | 2021-04-23 | |||
| VH-527-T | 2024-06-28 | |||
| VN-454-R | 2022-06-16 | |||
| VK-687-L | 2020-06-08 | |||
| VK-419-R | 2023-06-30 | |||
| VK-589-H | 2021-10-09 |