Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Transit Custom met kenteken VJ-804-J is op kenteken gezet in 2014. Destijds had deze FORD een catalogusprijs van € 46.045 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 155 pk. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.016 kg. Dit voertuig moet over 866 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2900 kg |
| Lengte | 5,12 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Eerste registratie | 2014-06-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2014-06-11 |
| APK vervaldatum | 2024-01-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 8.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
FORD Transit Custom
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 8.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 195.046 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2013-11-06 - 2017-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1704 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 316 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2016 | 534 | 140 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2016 | 533 | 139 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VX-980-H | 2026-05-21 | |||
| VJ-633-L | 2026-05-06 | |||
| VN-120-J | 2026-05-19 | |||
| VN-100-X | 2026-05-16 | |||
| VS-730-P | 2026-04-07 | |||
| VP-831-F | 2026-04-24 | |||
| VK-393-N | 2026-04-25 | |||
| VG130V | 2026-05-06 | |||
| VX-972-H | 2026-05-06 | |||
| VT-326-J | 2026-04-28 | |||
| VL-841-L | 2026-03-30 | |||
| VN-166-X | 2026-03-30 | |||
| VX-453-D | 2026-03-25 | |||
| VT-921-B | 2026-03-19 | |||
| VL-855-H | 2026-03-02 | |||
| VJ-205-D | 2026-03-10 | |||
| VK-996-T | 2021-11-22 | |||
| VN-947-S | 2024-11-28 | |||
| VR-791-L | 2024-09-02 | |||
| VK-946-V | 2025-02-24 | |||
| VZ573B | 2020-09-17 | |||
| VL-103-X | 2023-03-11 | |||
| VK-317-B | 2026-03-07 | |||
| VJ-643-G | 2022-10-02 | |||
| VG-480-S | 2025-10-04 | |||
| VH-309-G | 2022-06-16 | |||
| VR-664-R | 2021-12-07 | |||
| VK-706-G | 2024-10-02 | |||
| VP-815-Z | 2024-11-25 | |||
| VN-636-G | 2023-07-08 |