Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 76.948
€ 8.934,-
Ja, 2018
2018
2023-12-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz GLC-Klasse met kenteken TX-971-F is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Deze auto is 0 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 76.948 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2143 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Een fors gewicht van 1.845 kg geeft extra rijcomfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 195 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 25.750.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2500 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,87 m |
| Tenaamstelling | 2023-12-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-07-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-11-02 |
| APK vervaldatum | 2026-12-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz GLC-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 27.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 24.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz GLC-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
19 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De communicatiemodulesoftware voor het noodhulpsysteem (e-call) bevat een softwarefout.
Bij een noodgeval kan het voertuig geen verbinding kan maken met de Mercedes-Benz noodcentrale.
U hoeft géén contact op te nemen met de merkdealer. Het voertuig wordt automatisch voorzien van aangepaste software.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 27.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 278.909 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 747 |
| Periode | 2015-07-24 - 2019-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1268 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 535 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 261 | 127 | € 69.798,- | € 8.244,- |
| 2016 | 381 | 173 | € 71.543,- | € 8.621,- |
| 2017 | 314 | 128 | € 72.141,- | € 9.102,- |
| 2018 | 244 | 82 | € 72.947,- | € 10.361,- |
| 2019 | 68 | 25 | € 78.163,- | € 13.199,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XD-839-R | 2026-05-19 | |||
| N-339-GH | 2026-05-16 | |||
| HZ-812-F | 2026-05-08 | |||
| J-386-KS | 2026-05-12 | |||
| ZP-913-L | 2026-04-30 | |||
| RZ-853-B | 2026-05-08 | |||
| P-238-XB | 2026-04-21 | |||
| N-853-PF | 2026-04-11 | |||
| KB-706-G | 2026-04-03 | |||
| KB-762-J | 2026-03-28 | |||
| JR-564-H | 2026-03-30 | |||
| H-755-DD | 2026-03-22 | |||
| P-790-VP | 2026-03-24 | |||
| JXV-15-K | 2026-03-22 | |||
| N-317-PP | 2023-02-26 | |||
| ND-700-F | 2022-06-03 | |||
| RS-867-J | 2024-01-25 | |||
| XZ-448-F | 2023-07-28 | |||
| ST-831-B | 2025-02-26 | |||
| P-674-KV | 2023-06-22 | |||
| K-193-VR | 2021-07-30 | |||
| TF-189-B | 2023-06-11 | |||
| SV-860-N | 2022-11-01 | |||
| H-570-NH | 2021-01-25 | |||
| PB-625-J | 2021-01-21 | |||
| RV-552-H | 2020-08-27 | |||
| RK-438-G | 2022-07-28 | |||
| RX-199-T | 2021-09-23 | |||
| XR-633-G | 2025-03-02 | |||
| XS-658-B | 2021-02-12 |