Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 193.944
€ 30.155,-
Ja, 2018
2018
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Range Rover met kenteken TR-392-Z is op kenteken gezet in 2018. In oktober 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Land Rover een catalogusprijs van € 193.944 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 340 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 4367 cm³, verdeeld over 8 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Met 2.575 kg is dit een robuuste en stabiele auto. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-01-2027. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 48.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4367 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2808 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3290 kg |
| Lengte | 5,06 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,87 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-10-05 |
| APK vervaldatum | 2027-01-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 11 verkoopprijzen en 7 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 14 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Land Rover Range Rover stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 59.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 34.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Range Rover
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
12 dagen7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 59.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 122.869 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 665 |
| Periode | 2012-10-11 - 2019-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 780 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 296 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 11 | 4 | € 157.189,- | € 30.043,- |
| 2013 | 235 | 89 | € 165.828,- | € 29.974,- |
| 2014 | 114 | 35 | € 174.975,- | € 35.542,- |
| 2015 | 77 | 29 | € 185.697,- | € 34.940,- |
| 2016 | 90 | 36 | € 187.653,- | € 35.815,- |
| 2017 | 87 | 33 | € 194.746,- | € 37.972,- |
| 2018 | 160 | 68 | € 200.972,- | € 38.502,- |
| 2019 | 6 | 2 | € 195.219,- | € 44.892,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| H-368-HK | |||
| SJ-995-T | |||
| XK-649-X | |||
| G-211-KH | |||
| RR-205-V | |||
| G-125-VN | |||
| Z-025-KR | |||
| HNZ-03-J | |||
| PN-386-L | |||
| 66-ZSH-3 | |||
| TX-274-Z | |||
| TN-435-P | |||
| SX-650-H | |||
| K-858-DT | |||
| NN-943-X | |||
| HX-477-B | |||
| 3-KPK-22 | |||
| PZ-466-B | |||
| 69-ZXK-8 | |||
| NX-113-J | |||
| 1-XJZ-93 | |||
| JB-749-Z | |||
| SP-046-H | |||
| 7-ZBV-47 | |||
| K-584-GR | |||
| 1-KLJ-74 | |||
| PK-078-R | |||
| SZ-325-F | |||
| 3-KGH-27 | |||
| 7-KVX-87 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 1-STF-45 | 2026-05-27 | |||
| N-186-NN | 2026-05-20 | |||
| N-610-TD | 2026-05-02 | |||
| Z-281-FH | 2026-04-23 | |||
| TZ-779-B | 2026-05-28 | |||
| 3-TTG-30 | 2026-04-09 | |||
| TL-495-N | 2026-04-27 | |||
| 1-TFL-79 | 2026-03-26 | |||
| 9-TTR-68 | 2026-03-17 | |||
| G-663-FT | 2025-04-01 | |||
| P-670-KV | 2022-08-02 | |||
| ZP-808-S | 2025-05-18 | |||
| K-200-SN | 2021-05-22 | |||
| P-944-GX | 2024-07-06 | |||
| XJ-313-R | 2024-02-26 | |||
| 4-ZLP-07 | 2024-10-17 | |||
| H827LT | 2020-12-25 | |||
| H-540-JP | 2024-04-05 | |||
| NH-563-G | 2024-12-19 | |||
| NX-733-N | 2024-01-10 | |||
| JG-832-V | 2026-03-12 | |||
| SR-948-G | 2026-03-10 | |||
| PS-948-S | 2021-04-08 | |||
| TZ-334-V | 2023-08-29 | |||
| TG-468-J | 2024-11-09 | |||
| ZJ-583-T | 2023-01-14 | |||
| SF-858-P | 2023-07-12 | |||
| P-194-RK | 2024-12-03 | |||
| SH-981-X | 2023-04-04 | |||
| RB-456-B | 2023-02-05 |