Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 201.672
€ 34.828,-
Ja, 2017
2017
2024-12-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Range Rover met kenteken NJ-099-N is op kenteken gezet in 2017. De nieuwwaarde van deze Land Rover bedroeg € 201.672. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 340 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 4367 cm³ en de auto heeft 8 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.650 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 31-10-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 49.000.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4367 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2793 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3230 kg |
| Lengte | 5,06 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,87 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-01-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-02-11 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Range Rover
Geïmporteerd naar Nederland
Na 24 dagenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 39.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 187.433 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 665 |
| Periode | 2012-10-11 - 2019-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 780 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 296 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 11 | 4 | € 157.189,- | € 30.043,- |
| 2013 | 235 | 89 | € 165.828,- | € 29.974,- |
| 2014 | 114 | 35 | € 174.975,- | € 35.542,- |
| 2015 | 77 | 29 | € 185.697,- | € 34.940,- |
| 2016 | 90 | 36 | € 187.653,- | € 35.815,- |
| 2017 | 87 | 33 | € 194.746,- | € 37.972,- |
| 2018 | 160 | 68 | € 200.972,- | € 38.502,- |
| 2019 | 6 | 2 | € 195.219,- | € 44.892,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| PZ-466-B | |||
| Z-025-KR | |||
| XK-649-X | |||
| SJ-995-T | |||
| PK-078-R | |||
| NN-943-X | |||
| H-368-HK | |||
| SX-650-H | |||
| RR-205-V | |||
| G-125-VN | |||
| G-211-KH | |||
| HX-477-B | |||
| PN-386-L | |||
| HNZ-03-J | |||
| SP-046-H | |||
| NX-113-J | |||
| TN-435-P | |||
| 1-XJZ-93 | |||
| K-858-DT | |||
| J-872-VP | |||
| 3-KGH-27 | |||
| 7-ZBV-47 | |||
| 69-ZXK-8 | |||
| JB-749-Z | |||
| 1-KLJ-74 | |||
| TX-274-Z | |||
| K-584-GR | |||
| SZ-325-F | |||
| 3-KPK-22 | |||
| 66-ZSH-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TZ-779-B | 2026-05-28 | |||
| 1-STF-45 | 2026-05-27 | |||
| N-186-NN | 2026-05-20 | |||
| TR-392-Z | 2026-05-19 | |||
| N-610-TD | 2026-05-02 | |||
| TL-495-N | 2026-04-27 | |||
| Z-281-FH | 2026-04-23 | |||
| 3-TTG-30 | 2026-04-09 | |||
| 1-TFL-79 | 2026-03-26 | |||
| 9-TTR-68 | 2026-03-17 | |||
| JG-832-V | 2026-03-12 | |||
| SR-948-G | 2026-03-10 | |||
| NZ-013-P | 2025-12-19 | |||
| ST-831-X | 2025-11-12 | |||
| PZ-047-H | 2025-11-08 | |||
| ZK-872-L | 2025-11-06 | |||
| L-077-NB | 2025-07-09 | |||
| ND-250-G | 2025-06-03 | |||
| SX-610-S | 2025-05-28 | |||
| J-598-RK | 2025-04-01 | |||
| NT-484-H | 2025-02-05 | |||
| PK-402-X | 2025-01-27 | |||
| RX-223-R | 2025-01-04 | |||
| ND-255-G | 2024-05-23 | |||
| H-540-JP | 2024-04-05 | |||
| ND-988-Z | 2024-01-10 | |||
| NX-733-N | 2024-01-10 | |||
| RL-711-K | 2023-07-03 | |||
| NV-320-X | 2023-05-20 | |||
| NV-084-R | 2023-03-29 |