Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.405
€ 4.996,-
Nee
2018
2026-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken TJ-076-P is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze MINI was € 44.405. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 192 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.280 kg voor optimale prestaties. Sinds 120 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-02-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-08-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-08-20 |
| APK vervaldatum | 2027-02-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 19.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 19.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 107.358 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 565 |
| Periode | 2018-03-15 - 2021-09-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1069 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Aantal import auto's | 244 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 302 | 75 | € 42.439,- | € 4.374,- |
| 2018 | 55 | 22 | € 42.775,- | € 6.204,- |
| 2018 | 54 | 21 | € 42.716,- | € 6.277,- |
| 2019 | 392 | 100 | € 44.185,- | € 5.011,- |
| 2019 | 44 | 20 | € 46.599,- | € 4.675,- |
| 2019 | 43 | 19 | € 46.676,- | € 4.790,- |
| 2020 | 264 | 53 | € 45.015,- | € 4.977,- |
| 2020 | 20 | 8 | € 41.443,- | € 5.014,- |
| 2020 | 20 | 8 | € 41.443,- | € 5.014,- |
| 2021 | 111 | 16 | € 45.593,- | € 5.307,- |
| 2021 | 7 | 4 | € 39.668,- | € 3.723,- |
| 2021 | 7 | 4 | € 39.668,- | € 3.723,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JTR-80-S | |||
| L-841-XD | |||
| ZV-593-P | |||
| ST-896-K | |||
| S-575-RB | |||
| KGS-39-K | |||
| JXS-92-H | |||
| X-986-ST | |||
| G-786-LF | |||
| H-304-KN | |||
| XG-626-L | |||
| ZN-339-V | |||
| TX-642-J | |||
| P-962-ZS | |||
| L-983-XR | |||
| H-857-JL | |||
| T-691-ZN | |||
| SZ-430-H | |||
| G-889-GN | |||
| XS-242-S | |||
| XG-399-V | |||
| ZG-772-J | |||
| JFR-96-H | |||
| TX-685-L | |||
| ZF-398-J | |||
| HLD-45-G | |||
| N-899-NG | |||
| K-511-DD | |||
| SG-911-X | |||
| G-589-DZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JNV-54-G | 2026-05-11 | |||
| HLV-30-P | 2026-04-30 | |||
| ST-613-F | 2026-05-07 | |||
| KDJ-58-D | 2026-04-09 | |||
| S-861-ZZ | 2026-05-20 | |||
| J-224-JX | 2026-05-16 | |||
| X-767-KS | 2026-05-15 | |||
| XT-014-F | 2026-04-17 | |||
| TH-822-X | 2026-05-07 | |||
| XT-127-H | 2026-05-04 | |||
| TL-588-K | 2026-04-30 | |||
| SX-628-X | 2026-04-29 | |||
| T-536-DB | 2026-04-02 | |||
| GPH-51-S | 2026-04-23 | |||
| GGR-98-G | 2026-04-23 | |||
| X-387-ZJ | 2026-03-30 | |||
| G-552-XN | 2026-04-04 | |||
| JSR-82-D | 2026-04-02 | |||
| SX-169-K | 2026-04-01 | |||
| S-153-LT | 2026-03-28 | |||
| N-730-BN | 2026-03-21 | |||
| TB-667-L | 2026-03-21 | |||
| TB-668-L | 2026-03-13 | |||
| P-913-VV | 2026-03-20 | |||
| JRT-37-B | 2026-03-18 | |||
| G-194-FD | 2026-03-18 | |||
| TG-576-X | 2026-03-14 | |||
| XZ-870-V | 2025-01-21 | |||
| TP-307-B | 2025-06-20 | |||
| ST-879-K | 2024-09-06 |