Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 40.510
€ 1.311,-
Ja, 2026
2021
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken JSG-58-T is op kenteken gezet in 2021. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 40.510 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 192 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Cooper bedraagt 235 km/h. Dankzij 1.290 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-05-2025. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 21.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 142 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1290 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Eerste registratie | 2021-05-05 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2025-05-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 27.624 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MINI Cooper
Huidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 27.624,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 25.991 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 563 |
| Periode | 2018-03-15 - 2021-09-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1069 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Aantal import auto's | 244 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 28 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 302 | 75 | € 42.439,- | € 4.374,- |
| 2018 | 55 | 22 | € 42.775,- | € 6.204,- |
| 2018 | 54 | 21 | € 42.716,- | € 6.277,- |
| 2019 | 392 | 100 | € 44.185,- | € 5.011,- |
| 2019 | 44 | 20 | € 46.599,- | € 4.675,- |
| 2019 | 43 | 19 | € 46.676,- | € 4.790,- |
| 2020 | 264 | 53 | € 45.015,- | € 4.977,- |
| 2020 | 20 | 8 | € 41.443,- | € 5.014,- |
| 2020 | 20 | 8 | € 41.443,- | € 5.014,- |
| 2021 | 111 | 16 | € 45.593,- | € 5.307,- |
| 2021 | 7 | 4 | € 39.668,- | € 3.723,- |
| 2021 | 7 | 4 | € 39.668,- | € 3.723,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZF-398-J | |||
| S-848-JB | |||
| G-589-DZ | |||
| H-861-BV | |||
| HTG-09-K | |||
| HLD-45-G | |||
| XG-399-V | |||
| JXS-92-H | |||
| H-857-JL | |||
| G-889-GN | |||
| P-962-ZS | |||
| XS-242-S | |||
| K-511-DD | |||
| HLV-30-P | |||
| TX-685-L | |||
| JFR-96-H | |||
| JTR-80-S | |||
| S-575-RB | |||
| T-691-ZN | |||
| L-983-XR | |||
| K-837-VF | |||
| ZG-772-J | |||
| N-899-NG | |||
| SG-911-X | |||
| KGS-39-K | |||
| X-986-ST | |||
| L-841-XD | |||
| ST-896-K | |||
| TX-642-J | |||
| ZN-339-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XP-245-B | 2026-05-26 | |||
| J-224-JX | 2026-05-16 | |||
| XG-626-L | 2026-05-23 | |||
| S-861-ZZ | 2026-05-20 | |||
| X-767-KS | 2026-05-15 | |||
| JNV-54-G | 2026-05-11 | |||
| ST-613-F | 2026-05-07 | |||
| TH-822-X | 2026-05-07 | |||
| XT-127-H | 2026-05-04 | |||
| TL-588-K | 2026-04-30 | |||
| SX-628-X | 2026-04-29 | |||
| GPH-51-S | 2026-04-23 | |||
| GGR-98-G | 2026-04-23 | |||
| G-552-XN | 2026-04-04 | |||
| XT-014-F | 2026-04-17 | |||
| KDJ-58-D | 2026-04-09 | |||
| T-536-DB | 2026-04-02 | |||
| JSR-82-D | 2026-04-02 | |||
| SX-169-K | 2026-04-01 | |||
| X-387-ZJ | 2026-03-30 | |||
| JRT-37-B | 2026-03-18 | |||
| S-153-LT | 2026-03-28 | |||
| N-730-BN | 2026-03-21 | |||
| TB-667-L | 2026-03-21 | |||
| P-913-VV | 2026-03-20 | |||
| G-194-FD | 2026-03-18 | |||
| TG-576-X | 2026-03-14 | |||
| TB-668-L | 2026-03-13 | |||
| N-083-NH | 2025-12-27 | |||
| J-712-SR | 2025-04-19 |