Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 38.344
€ 7.637,-
Nee
2018
2025-12-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper S met kenteken SN-594-H is op kenteken gezet in 2018. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 38.344 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 192 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Dankzij 1.270 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 163 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 08-05-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1270 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1640 kg |
| Lengte | 3,85 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-05-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-05-08 |
| APK vervaldatum | 2026-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Cooper S hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 20.300 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 20.300 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper S
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 20.300,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 101.257 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 511 |
| Periode | 2018-03-23 - 2021-04-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 126 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Aantal import auto's | 54 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 9 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 302 | 75 | € 42.439,- | € 4.374,- |
| 2018 | 55 | 22 | € 42.775,- | € 6.204,- |
| 2018 | 54 | 21 | € 42.716,- | € 6.277,- |
| 2019 | 392 | 100 | € 44.185,- | € 5.011,- |
| 2019 | 44 | 20 | € 46.599,- | € 4.675,- |
| 2019 | 43 | 19 | € 46.676,- | € 4.790,- |
| 2020 | 264 | 53 | € 45.015,- | € 4.977,- |
| 2020 | 20 | 8 | € 41.443,- | € 5.014,- |
| 2020 | 20 | 8 | € 41.443,- | € 5.014,- |
| 2021 | 111 | 16 | € 45.593,- | € 5.307,- |
| 2021 | 7 | 4 | € 39.668,- | € 3.723,- |
| 2021 | 7 | 4 | € 39.668,- | € 3.723,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JTR-80-S | |||
| L-841-XD | |||
| JXS-92-H | |||
| ST-896-K | |||
| S-575-RB | |||
| KGS-39-K | |||
| ZV-593-P | |||
| X-986-ST | |||
| G-786-LF | |||
| XG-626-L | |||
| H-304-KN | |||
| ZN-339-V | |||
| TX-642-J | |||
| P-962-ZS | |||
| H-857-JL | |||
| L-983-XR | |||
| T-691-ZN | |||
| SZ-430-H | |||
| G-889-GN | |||
| XS-242-S | |||
| XP-245-B | |||
| TX-685-L | |||
| JFR-96-H | |||
| G-589-DZ | |||
| K-511-DD | |||
| ZF-398-J | |||
| SG-911-X | |||
| H-861-BV | |||
| HLD-45-G | |||
| ZG-772-J |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JNV-54-G | 2026-05-11 | |||
| HLV-30-P | 2026-04-30 | |||
| ST-613-F | 2026-05-07 | |||
| KDJ-58-D | 2026-04-09 | |||
| J-224-JX | 2026-05-16 | |||
| S-861-ZZ | 2026-05-20 | |||
| X-767-KS | 2026-05-15 | |||
| XT-014-F | 2026-04-17 | |||
| TH-822-X | 2026-05-07 | |||
| XT-127-H | 2026-05-04 | |||
| TL-588-K | 2026-04-30 | |||
| SX-628-X | 2026-04-29 | |||
| T-536-DB | 2026-04-02 | |||
| GPH-51-S | 2026-04-23 | |||
| GGR-98-G | 2026-04-23 | |||
| X-387-ZJ | 2026-03-30 | |||
| G-552-XN | 2026-04-04 | |||
| JSR-82-D | 2026-04-02 | |||
| SX-169-K | 2026-04-01 | |||
| S-153-LT | 2026-03-28 | |||
| TB-667-L | 2026-03-21 | |||
| N-730-BN | 2026-03-21 | |||
| TB-668-L | 2026-03-13 | |||
| P-913-VV | 2026-03-20 | |||
| JRT-37-B | 2026-03-18 | |||
| G-194-FD | 2026-03-18 | |||
| TG-576-X | 2026-03-14 | |||
| XB-978-G | 2025-03-31 | |||
| TG-458-K | 2026-01-31 | |||
| G-323-HP | 2025-07-17 |