Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.246,-
Nee
1998
2025-02-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze JEEP Wrangler met kenteken TG-DF-67 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 177 pk. Dit model beschikt over een 3960 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 12.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.626 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 17-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 17 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3960 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 354 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 12.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Brandstof | LPG |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1685 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1975 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,37 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-04-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-04-10 |
| APK vervaldatum | 2027-02-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
JEEP Wrangler MPV
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 19.766 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5017 recente eigenaren
Eerste registratie
JEEP Wrangler
Eigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden10 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 19.766,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 89.369 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1534 |
| Periode | 1997-11-13 - 2000-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 93 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 4 | 0 | € 6.465,- | |
| 1996 | 4 | 0 | € 6.465,- | |
| 1997 | 2 | 1 | € 5.888,- | |
| 1997 | 2 | 1 | € 5.888,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 6.854,- | |
| 1998 | 43 | 5 | € 5.604,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 6.854,- | |
| 1999 | 2 | 1 | € 8.165,- | |
| 1999 | 36 | 9 | € 6.928,- | |
| 1999 | 2 | 1 | € 8.165,- | |
| 2000 | 12 | 0 | € 6.892,- | |
| 2000 | 12 | 0 | € 6.892,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TP-LL-35 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-FX-FF | 2026-04-21 | |||
| 25-DB-GG | 2026-05-18 | |||
| TB-DZ-29 | 2021-03-11 | |||
| TG-RH-97 | 2025-10-11 | |||
| 28-NP-XV | 2024-08-04 | |||
| TB-XR-29 | 2022-09-06 | |||
| TX-FN-46 | 2023-03-25 | |||
| XX-PH-72 | 2025-11-17 | |||
| 88-HH-FF | 2024-12-24 | |||
| TP-PR-84 | 2025-07-26 | |||
| TB-XR-28 | 2025-04-04 | |||
| ZF-LV-58 | 2023-11-04 | |||
| TB-GN-72 | 2023-08-04 | |||
| 38-HR-NP | 2025-06-09 | |||
| XG-TN-97 | 2020-09-02 | |||
| XN-FP-87 | 2020-08-18 | |||
| TL-LJ-41 | 2024-01-19 | |||
| TB-JP-23 | 2025-01-29 | |||
| TS-XS-90 | 2021-06-25 | |||
| 50-FT-LN | 2020-05-30 | |||
| ZN-LJ-02 | 2021-04-11 | |||
| 13-DD-JP | 2025-01-26 | |||
| TG-GN-60 | 2024-09-19 | |||
| L-588-JZ | 2023-05-02 | |||
| TB-GN-71 | 2020-10-13 | |||
| TD-XB-81 | 2023-01-14 | |||
| 09-DD-ZD | 2026-01-16 | |||
| 72-HX-VJ | 2021-03-17 | |||
| TB-XR-27 | 2025-12-04 | |||
| TS-FS-64 | 2025-02-02 |