Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.859,-
Ja, 2018
2004
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Beetle Cabriolet met kenteken TD-200-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Dit voertuig is in juli 2018 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 102 pk. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.368 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 5 dagen in bezit. De APK is geldig tot 28-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 102 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1461 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1757 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-07-07 |
| APK vervaldatum | 2026-10-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Beetle Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Beetle Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
6 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1104 |
| Periode | 2004-08-09 - 2011-02-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 832 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 250 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2005 | 214 | 46 | € 6.768,- | |
| 2005 | 213 | 45 | € 6.769,- | |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2008 | 14 | 7 | € 40.324,- | € 8.923,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2009 | 6 | 3 | € 13.950,- | |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 6 | 3 | € 41.721,- | € 8.988,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 23-XZ-HR | |||
| J-734-LZ | |||
| 42-XZ-SR | |||
| 75-RR-LH | |||
| 70-SL-TG | |||
| 72-ZB-LF | |||
| NX-045-R | |||
| KR-611-V | |||
| RS-184-D | |||
| 72-ZF-HJ | |||
| 71-TZ-KN | |||
| HK-478-P | |||
| R-166-GX | |||
| TH-055-F | |||
| JP-182-J | |||
| 20-SK-RF | |||
| 38-RS-SK | |||
| 75-XZ-RK | |||
| 87-RH-GB | |||
| 13-XZ-FG | |||
| 40-XD-TB | |||
| 36-NFH-8 | |||
| KK-549-Z | |||
| 45-RG-TK | |||
| 85-RB-VG | |||
| 62-RP-ZV | |||
| K-436-VK | |||
| GT-358-R | |||
| 74-XS-GN | |||
| 70-SJ-LS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-SK-TX | 2026-05-21 | |||
| JNN-05-Z | 2026-05-07 | |||
| 81-TJ-XZ | 2026-05-14 | |||
| 21-RT-VK | 2026-04-29 | |||
| 10-SV-FK | 2026-05-18 | |||
| 17-SF-XP | 2026-05-04 | |||
| 28-RH-GB | 2026-05-06 | |||
| 47-RG-PH | 2026-04-14 | |||
| 69-TX-DG | 2026-04-14 | |||
| XJ-729-K | 2026-04-07 | |||
| 04-TZ-VT | 2026-04-12 | |||
| 22-TF-ZT | 2026-03-23 | |||
| 12-RL-BH | 2026-03-19 | |||
| 37-SN-BP | 2026-04-01 | |||
| 76-HJV-7 | 2026-04-01 | |||
| 65-GLD-2 | 2026-03-05 | |||
| 48-RG-TK | 2026-03-27 | |||
| 76-RP-KN | 2024-11-24 | |||
| 50-RG-TK | 2020-05-29 | |||
| 14-PXS-3 | 2025-01-14 | |||
| 68-XT-XK | 2025-02-18 | |||
| 30-ZJ-FH | 2024-02-17 | |||
| 46-RL-JV | 2025-08-04 | |||
| 99-RK-RD | 2021-12-09 | |||
| J-592-SV | 2025-06-07 | |||
| 63-GZN-7 | 2025-05-22 | |||
| PN-390-K | 2023-01-24 | |||
| 01-XH-FL | 2024-09-27 | |||
| GK-463-H | 2025-08-01 | |||
| Z-561-PD | 2025-04-07 |