Kenteken check T-541-JX

Mercedes-Benz Eqe 300

NL
T-541-JX
Carscanner Score
7.9
7.9

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

33k tot 41k

Catalogusprijs

€ 84.990

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2023

Tenaamstelling

28 okt 2023

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Mercedes-Benz Eqe 300 écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport T-541-JX
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz Eqe 300
Actieradius
628 km
Topsnelheid
210 km/u

Deze Mercedes-Benz Eqe 300 met kenteken T-541-JX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 84.990. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 109 kW. De topsnelheid van deze Eqe 300 bedraagt 210 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.385 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1086 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 253 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 38.750.

Aandrijflijn Elektrisch
Transmissie Overig
Actieradius (WLTP) 628 km
Verbruik (WLTP) 16,4 kWh/100 km
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,96 × 1,96 × 1,51 m
Wielbasis 3,12 m
Rijklaar gewicht 2.385 kg
Technische max. massa voertuig 2.880 kg
Tenaamstelling 28 okt 2023 ↓
Eerste registratie 29 jun 2023
Eerste toelating in Nederland 29 jun 2023
APK vervaldatum 29 jun 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2023 ↓
Gebruikt als taxi nee
AMG Line
Nightpakket
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels met geheugen
Geluidsisolerend glas
Getint warmtewerend glas
Lichtmetalen velgen
Lichtmetalen velgen 19 inch
Metallic lak
Open dak
Panoramadak
Airconditioning
Automatische klimaatregeling
Elektrisch verstelbare stoelen
Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen
Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
Houten interieurafwerking
Lederen stuurwiel
Sportstoelen
Sportstuur
Stoelverwarming
Stof/kunstlederen bekleding
Verstelbare lendensteunen
Verwarmd stuurwiel
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Warmtepomp
LED koplampen
Sfeerverlichting
Apple CarPlay / Android Auto
Audio-installatie
Connected services
Digitale radio
Draadloze telefoonlader
Navigatiesysteem
Radio
Adaptieve cruise control
Airbags
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Autonome noodremassistentie
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersairbag
Botswaarschuwingssysteem
Centrale airbag voor
Cruise control
Dodehoekdetectie
Dodehoekdetectie met correctie
Hoofdairbags voor
Knieairbags
Parkeerassistent
Parkeercamera
Parkeersensoren
Parkeersensoren voor en achter
Passagiersairbag
Rijstrookassistentie
Snelheidsbegrenzer
Startonderbreker
Oplaadmogelijkheid
Sleutelloos starten
Sleutelloze toegang

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Mercedes-Benz van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 40.750

Bij een handelaar

€ 38.750

Bij een particulier

€ 36.750

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 33.000

Particuliere verkoop

€ 36.750

Verwachte statijd

26 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 878 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 429
Verzekering (WA) € 185
Groningen € 115/mnd
Fryslân € 113/mnd
Drenthe € 113/mnd
Overijssel goedkoopst € 109/mnd
Flevoland € 110/mnd
Gelderland € 116/mnd
Utrecht € 111/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 109/mnd
Zuid-Holland duurst € 119/mnd
Zeeland € 110/mnd
Noord-Brabant € 111/mnd
Limburg € 112/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Onderhoud & reparatie € 75
Energie (laden) € 44
Banden € 36

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Verkoper Bekijk in Premium
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 20 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Bron 2 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 20 dagen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 40 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 29 jun 2023

    Eerste registratie

    Mercedes-Benz Eqe 300

  • 29 jun 2023

    Eigenaar wijziging

    3 maanden
  • 17 okt 2023

    Eigenaar wijziging

    11 dagen
  • 28 okt 2023

    Huidige eigenaar

    2 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De geschatte dagwaarde van T-541-JX is op dit moment circa € 38.750. Dit is een indicatie op basis van marktdata, geen taxatie.
Deze Mercedes-Benz Eqe 300 uit 2023 hoeft pas over 8 maanden weer naar de keuring: de APK loopt tot 29 juni 2027.
De RDW registreert 2 tenaamstellingen voor T-541-JX sinds de registratie in Nederland: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
T-541-JX is 3 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 29 september 2023 en voor het laatst op 19 oktober 2023. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
Voor deze Mercedes-Benz Eqe 300 is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (19 oktober 2023). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
T-541-JX is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 29 juni 2023 vond in Nederland plaats.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor deze Mercedes-Benz Eqe 300.
De laatste tenaamstelling van deze Mercedes-Benz Eqe 300 dateert van 28 oktober 2023, 3 jaar geleden.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz Eqe 300 sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2023
€
Gem. recente vraagprijs € 41.950,-
KM
Gem. recente kilometerstand 78.693 km
#
Recent aangeboden 3 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 449 · ± 1 jaar
Productieperiode 7 mrt 2023 – 5 jun 2026
Geregistreerde auto's in NL 200 waarvan 14 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 25 van 200 · 13% waarvan 11 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz Eqe 300 sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2023 deze auto 74 registraties · 7 import 74 7 € 80.121,- Gem. nieuwprijs € 80.121,-
2024 103 registraties · 16 import 103 16 € 80.233,- Gem. nieuwprijs € 80.233,-
2025 22 registraties · 2 import 22 2 € 77.632,- € 664,- Gem. nieuwprijs € 77.632,- · Gem. BPM € 664,-
2026 1 registratie · 0 import 1 0 € 70.249,- € 687,- Gem. nieuwprijs € 70.249,- · Gem. BPM € 687,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
X-915-ZN 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HKS-20-R 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-415-GK 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-490-JV 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JGG-58-Z 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-868-NP 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 6 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
T-361-ZL 2026-10-13 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDV-17-R 2026-10-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HPT-47-P 2026-09-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-311-RG 2026-08-31 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-674-LF 2026-08-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HGD-18-G 2026-07-30 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-538-ZL 2024-10-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-579-HN 2024-04-26 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-540-ZL 2023-12-15 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-254-DD 2024-05-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-541-ZL 2024-02-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDS-35-R 2025-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-507-TT 2024-08-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-725-LJ 2025-02-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-293-FG 2024-08-19 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-173-FG 2024-09-02 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDS-36-R 2025-08-20 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDS-15-P 2025-01-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-438-GT 2026-04-25 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-638-FN 2025-02-03 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-021-DS 2024-10-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-416-GK 2025-05-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-310-RG 2025-06-07 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-189-JD 2025-08-29 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDS-21-T 2025-08-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-506-TT 2025-07-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDT-17-J 2024-07-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-434-GK 2025-07-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-312-RG 2025-11-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-172-FG 2025-10-20 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van T-541-JX delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X