Kenteken check T-189-JD

Mercedes-Benz Eqe 300

NL
T-189-JD
Carscanner Score
8.4
8.4

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

38k tot 47k

Catalogusprijs

€ 83.356

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2023

Tenaamstelling

11 sep 2025

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Mercedes-Benz Eqe 300 écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport T-189-JD
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz Eqe 300
Actieradius
624 km
Topsnelheid
210 km/u

Deze Mercedes-Benz Eqe 300 met kenteken T-189-JD is op kenteken gezet in 2023. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 83.356. Met 109 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. Dit model haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Met 2.385 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 253 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 45.000.

Aandrijflijn Elektrisch
Transmissie Overig
Actieradius (WLTP) 624 km
Verbruik (WLTP) 16,5 kWh/100 km
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,96 × 1,96 × 1,51 m
Wielbasis 3,12 m
Rijklaar gewicht 2.385 kg
Technische max. massa voertuig 2.880 kg
Tenaamstelling 11 sep 2025 ↓
Eerste registratie 30 jun 2023
Eerste toelating in Nederland 30 jun 2023
APK vervaldatum 30 jun 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
APK
BOVAG 40-puntencheck
BOVAG garantie
Garantie
Onderhoudsboekjes
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Getint glas
Lichtmetalen velgen
Open dak
Panoramadak
Warmtewerend glas
Airconditioning
Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
Elektrisch verstelbare stoelen
Lederen bekleding
Neerklapbare achterbank
Stoelverwarming
LED koplampen
LED verlichting
Lichtsensor
Apple CarPlay
Audio-installatie
Audiobediening op het stuurwiel
Digitale radio
Navigatiesysteem
Radio
Adaptieve cruise control
Airbags
Airbags voor
Alarmsysteem
Bestuurdersairbag
Cruise control
Dodehoekdetectie
Hoofdairbags
Hoofdairbags voor
Isofix
Parkeerassistent
Parkeercamera
Parkeersensoren
Rijstrookverlatingswaarschuwing
Startonderbreker
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Centrale vergrendeling
Oplaadmogelijkheid

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Mercedes-Benz van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 47.250

Bij een handelaar

€ 45.000

Bij een particulier

€ 42.750

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 38.250

Particuliere verkoop

€ 42.750

Verwachte statijd

26 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 655 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 205
Verzekering (WA) € 185
Groningen € 115/mnd
Fryslân € 113/mnd
Drenthe € 113/mnd
Overijssel goedkoopst € 109/mnd
Flevoland € 110/mnd
Gelderland € 116/mnd
Utrecht € 111/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 109/mnd
Zuid-Holland duurst € 119/mnd
Zeeland € 110/mnd
Noord-Brabant € 111/mnd
Limburg € 112/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Onderhoud & reparatie € 75
Energie (laden) € 45
Banden € 36

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 31 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Plaats BREDA
Bron 2 bronnen
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 38 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 30 jun 2023

    Eerste registratie

    Mercedes-Benz Eqe 300

  • 30 jun 2023

    Eigenaar wijziging

    2 jaren
  • 24 jul 2025

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 11 sep 2025

    Huidige eigenaar

    1 jaar en 1 maand
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Deze Mercedes-Benz Eqe 300 staat sinds de registratie in Nederland op één naam, volgens de RDW. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de huidige marktwaarde van T-189-JD op ongeveer € 45.000. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
Volgens de RDW verloopt de APK van T-189-JD op 30 juni 2027. De volgende keuring is dus over 8 maanden.
Voor T-189-JD is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (29 augustus 2025), dus geen actuele stand. Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie van de auto.
Deze Mercedes-Benz Eqe 300 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 30 juni 2023 vond in Nederland plaats.
Voor deze Mercedes-Benz Eqe 300 zijn geen terugroepacties geregistreerd.
T-189-JD staat sinds 11 september 2025 op de huidige naam, inmiddels 1 jaar en 1 maand.
Deze Mercedes-Benz Eqe 300 kostte in 2023 nieuw € 83.356, volgens de RDW-registratie.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz Eqe 300 sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2023
€
Gem. recente vraagprijs € 41.950,-
KM
Gem. recente kilometerstand 78.693 km
#
Recent aangeboden 3 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 449 · ± 1 jaar
Productieperiode 7 mrt 2023 – 5 jun 2026
Geregistreerde auto's in NL 200 waarvan 14 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 25 van 200 · 13% waarvan 11 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz Eqe 300 sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2023 deze auto 74 registraties · 7 import 74 7 € 80.121,- Gem. nieuwprijs € 80.121,-
2024 103 registraties · 16 import 103 16 € 80.233,- Gem. nieuwprijs € 80.233,-
2025 22 registraties · 2 import 22 2 € 77.632,- € 664,- Gem. nieuwprijs € 77.632,- · Gem. BPM € 664,-
2026 1 registratie · 0 import 1 0 € 70.249,- € 687,- Gem. nieuwprijs € 70.249,- · Gem. BPM € 687,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
HKS-20-R 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-415-GK 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-490-JV 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-915-ZN 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JGG-58-Z 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-868-NP 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 6 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
T-361-ZL 2026-10-13 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDV-17-R 2026-10-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HPT-47-P 2026-09-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-311-RG 2026-08-31 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-674-LF 2026-08-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDL-09-J 2025-08-30 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HXH-97-K 2025-07-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KDS-36-B 2026-06-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HGD-18-G 2026-07-30 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JJV-77-N 2025-11-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-977-JR 2025-12-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HXH-89-K 2025-08-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDS-35-R 2025-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJB-14-S 2026-06-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-725-LJ 2025-02-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-254-DD 2024-05-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-579-HN 2024-04-26 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-426-HF 2025-05-27 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDL-11-J 2025-06-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-894-LZ 2025-09-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-230-LF 2025-05-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-480-ZG 2024-10-04 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HLV-03-J 2026-06-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
X-506-TT 2025-07-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GDS-21-T 2025-08-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-310-RG 2025-06-07 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-416-GK 2025-05-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-538-ZL 2024-10-28 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-275-FG 2025-06-06 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Z-021-DS 2024-10-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van T-189-JD delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X