Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.297,-
Nee
1998
2025-11-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Astra-f-cc met kenteken SR-VR-61 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Met 1.141 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 187 dagen in bezit. De APK is geldig tot 28-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1219 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1545 kg |
| Lengte | 4,05 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-01-09 |
| APK vervaldatum | 2026-04-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Astra-f-cc hatchback
|
Recent te koop
26 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
OPEL Astra-f-cc
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1763 |
| Periode | 1997-09-04 - 1999-02-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 160 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 10 | 1 | € 3.559,- | |
| 1997 | 45 | 0 | € 3.133,- | |
| 1997 | 45 | 0 | € 3.133,- | |
| 1998 | 7 | 0 | € 3.519,- | |
| 1998 | 114 | 0 | € 3.139,- | |
| 1998 | 114 | 0 | € 3.139,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 3.127,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 3.127,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SXHP68 | 2021-07-28 | |||
| SZTL16 | 2020-09-21 | |||
| TJ-XB-70 | 2025-01-07 | |||
| SHDD47 | 2021-01-07 | |||
| SH-FS-82 | 2021-02-25 | |||
| TDSJ43 | 2020-09-02 | |||
| SX-SP-59 | 2025-10-23 | |||
| TDJF83 | 2022-06-29 | |||
| TV-GD-32 | 2022-05-07 | |||
| stxd63 | 2020-06-19 | |||
| SL-GV-54 | 2025-01-13 | |||
| SJBT42 | 2021-05-26 | |||
| SG-DG-02 | 2024-04-24 | |||
| TB-RB-51 | 2024-07-10 | |||
| SF-GH-30 | 2021-12-01 | |||
| TJ-XB-99 | 2023-06-21 | |||
| STZZ33 | 2022-07-31 | |||
| SH-DD-94 | 2024-11-13 | |||
| SVFD12 | 2022-07-11 | |||
| SX-SL-48 | 2021-05-06 | |||
| SJ-BT-04 | 2022-07-27 | |||
| SJ-BS-62 | 2025-11-09 | |||
| SR-JZ-23 | 2025-02-09 | |||
| SR-VP-13 | 2021-09-10 | |||
| TF-BT-65 | 2020-07-21 | |||
| TH-FL-95 | 2025-12-21 |