Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra-F met kenteken SR-JZ-23 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.111 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig moet over 338 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1209 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1545 kg |
| Lengte | 4,05 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Eerste registratie | 1998-01-09 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-01-09 |
| APK vervaldatum | 2025-06-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra-F hatchback
|
Recent te koop
26 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra-F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1763 |
| Periode | 1997-09-04 - 1999-02-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 160 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 10 | 1 | € 3.559,- | |
| 1997 | 45 | 0 | € 3.133,- | |
| 1997 | 45 | 0 | € 3.133,- | |
| 1998 | 7 | 0 | € 3.519,- | |
| 1998 | 114 | 0 | € 3.139,- | |
| 1998 | 114 | 0 | € 3.139,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 3.127,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 3.127,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SZTL16 | 2020-09-21 | |||
| SXHP68 | 2021-07-28 | |||
| SR-VR-61 | 2025-11-21 | |||
| stxd63 | 2020-06-19 | |||
| TV-GD-32 | 2022-05-07 | |||
| TJ-XB-70 | 2025-01-07 | |||
| SHDD47 | 2021-01-07 | |||
| SH-FS-82 | 2021-02-25 | |||
| SL-GV-54 | 2025-01-13 | |||
| TDSJ43 | 2020-09-02 | |||
| SX-SP-59 | 2025-10-23 | |||
| TDJF83 | 2022-06-29 | |||
| SJBT42 | 2021-05-26 | |||
| SG-DG-02 | 2024-04-24 | |||
| TB-RB-51 | 2024-07-10 | |||
| SF-GH-30 | 2021-12-01 | |||
| TJ-XB-99 | 2023-06-21 | |||
| STZZ33 | 2022-07-31 | |||
| SH-DD-94 | 2024-11-13 | |||
| SVFD12 | 2022-07-11 | |||
| SX-SL-48 | 2021-05-06 | |||
| SJ-BT-04 | 2022-07-27 | |||
| SJ-BS-62 | 2025-11-09 | |||
| TF-BT-65 | 2020-07-21 | |||
| SR-VP-13 | 2021-09-10 | |||
| TH-FL-95 | 2025-12-21 |