Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.514,-
Nee
1997
2022-12-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken SN-PB-87 is op kenteken gezet in 1997. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.555 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 23-12-2023. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1650 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2020 kg |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-12-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 1997-12-09 |
| APK vervaldatum | 2023-12-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 11 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 15 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
25 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1506 |
| Periode | 1997-09-03 - 1998-10-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 38 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 15 | 1 | € 10.959,- | |
| 1997 | 15 | 1 | € 10.959,- | |
| 1998 | 23 | 3 | € 10.462,- | |
| 1998 | 25 | 2 | € 11.370,- | |
| 1998 | 30 | 3 | € 43.720,- | € 9.953,- |
| 1998 | 23 | 3 | € 10.462,- | |
| 1999 | 40 | 1 | € 11.603,- | |
| 1999 | 38 | 2 | € 10.158,- | |
| 1999 | 38 | 2 | € 10.158,- | |
| 2000 | 69 | 5 | € 39.524,- | € 9.603,- |
| 2000 | 69 | 5 | € 39.524,- | € 9.603,- |
| 2000 | 65 | 3 | € 10.837,- | |
| 2001 | 67 | 2 | € 9.505,- | |
| 2001 | 62 | 3 | € 41.181,- | € 10.705,- |
| 2001 | 67 | 2 | € 9.505,- | |
| 2002 | 57 | 4 | € 42.240,- | € 9.477,- |
| 2002 | 56 | 8 | € 10.862,- | |
| 2002 | 57 | 4 | € 42.240,- | € 9.477,- |
| 2003 | 41 | 1 | € 9.692,- | |
| 2003 | 41 | 1 | € 9.692,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 8.953,- | |
| 2003 | 46 | 9 | € 46.890,- | € 10.571,- |
| 2004 | 36 | 7 | € 38.090,- | € 9.500,- |
| 2004 | 36 | 7 | € 38.090,- | € 9.500,- |
| 2004 | 38 | 1 | € 10.913,- | |
| 2005 | 23 | 4 | € 42.847,- | € 9.437,- |
| 2005 | 23 | 4 | € 42.847,- | € 9.437,- |
| 2005 | 32 | 1 | € 44.997,- | € 10.510,- |
| 2006 | 27 | 4 | € 42.900,- | € 10.723,- |
| 2006 | 27 | 4 | € 42.900,- | € 10.723,- |
| 2006 | 75 | 10 | € 47.874,- | € 11.198,- |
| 2007 | 16 | 2 | € 42.531,- | € 9.630,- |
| 2007 | 16 | 2 | € 42.531,- | € 9.630,- |
| 2007 | 56 | 3 | € 46.356,- | € 11.608,- |
| 2008 | 41 | 4 | € 51.369,- | € 11.761,- |
| 2008 | 10 | 1 | € 42.402,- | € 10.467,- |
| 2008 | 10 | 1 | € 42.402,- | € 10.467,- |
| 2009 | 12 | 1 | € 59.782,- | € 12.257,- |
| 2009 | 9 | 2 | € 42.151,- | € 9.154,- |
| 2009 | 9 | 2 | € 42.151,- | € 9.154,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 9.244,- | |
| 2010 | 4 | 0 | € 14.579,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 9.244,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SZ-FD-98 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P879GG | 2022-05-06 | |||
| TB-LH-19 | 2021-02-28 | |||
| SZ-HD-29 | 2021-04-02 | |||
| TP-NV-12 | 2025-10-21 | |||
| 83-TF-ZB | 2020-06-23 | |||
| TR-DV-08 | 2023-03-07 | |||
| SF-TJ-49 | 2025-04-25 | |||
| TZ-NB-75 | 2025-12-23 | |||
| TB-RJ-04 | 2024-09-29 | |||
| TSRN87 | 2020-07-18 | |||
| ZB-092-J | 2022-04-07 | |||
| TB-SV-17 | 2022-07-05 | |||
| SP-XV-06 | 2023-04-17 | |||
| TJ-BF-65 | 2023-10-08 | |||
| SXTB38 | 2020-05-26 | |||
| TS-TB-96 | 2025-09-03 | |||
| XB-PJ-40 | 2023-01-31 | |||
| SZ-928-H | 2026-02-23 | |||
| JD-799-K | 2024-04-16 | |||
| XD-TF-56 | 2021-12-21 | |||
| TS-JB-83 | 2025-06-02 | |||
| TX-ZL-41 | 2025-10-29 | |||
| XBXX53 | 2023-02-14 | |||
| TD-VB-25 | 2025-12-08 | |||
| SV-NF-35 | 2021-08-06 |