Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.508,-
Nee
1997
2021-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken RZ-TP-52 is afkomstig uit het bouwjaar 1997. Deze auto rijdt op benzine. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1644 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-08-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2021-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-08-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 1997-08-15 |
| APK vervaldatum | 2026-08-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 5.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.787 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 5.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 142.825 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1788 |
| Periode | 1997-02-28 - 2001-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 200 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 8.984,- | |
| 1997 | 7 | 0 | € 7.559,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 178 | 1 | € 7.889,- | |
| 1998 | 86 | 3 | € 8.905,- | |
| 1999 | 55 | 1 | € 9.029,- | |
| 1999 | 158 | 0 | € 7.972,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 2000 | 90 | 1 | € 8.164,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.030,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TZ-RT-78 | 2026-04-23 | |||
| SF-DD-51 | 2026-05-16 | |||
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| RZ-NX-38 | 2026-05-11 | |||
| 55-FL-HP | 2026-04-07 | |||
| 52-FL-HP | 2026-04-27 | |||
| RR-PT-65 | 2026-03-31 | |||
| 42-DT-TS | 2026-04-02 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| TF-JD-37 | 2026-04-11 | |||
| 15-DF-VS | 2026-03-21 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| ZH-JL-27 | 2026-03-14 | |||
| SJ-XS-69 | 2021-05-04 | |||
| XV-LP-53 | 2023-01-14 | |||
| SX-GD-93 | 2022-12-03 | |||
| SG-GZ-15 | 2023-10-21 | |||
| 38-FT-PT | 2021-09-21 | |||
| XZ-SN-91 | 2021-08-10 | |||
| SZ-JX-87 | 2025-06-02 | |||
| 06-DR-XF | 2025-01-31 | |||
| 22FPGX | 2020-11-09 | |||
| TT-RD-55 | 2020-11-14 | |||
| 15-DJ-BV | 2022-11-14 | |||
| TN-RP-70 | 2025-05-22 | |||
| K-835-NN | 2021-10-02 | |||
| XB-XS-84 | 2025-04-15 | |||
| 68-FP-PR | 2022-02-08 |