Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.131,-
Ja, 2018
2003
2023-01-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken RT-088-Z is op kenteken gezet in 2003. In maart 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 209 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 12 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.070 kg. Sinds 1228 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 289 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 12 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2070 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2570 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-11-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-03-06 |
| APK vervaldatum | 2027-03-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 8.690 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.828 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 8.690,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 213.100 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 805 |
| Periode | 2003-03-31 - 2010-06-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 575 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 218 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| 12-KDJ-5 | 2026-05-15 | |||
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 28-KKL-9 | 2026-04-22 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 38-JXN-3 | 2026-04-12 | |||
| 81-KKS-6 | 2026-03-26 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| 86-KLS-9 | 2026-04-07 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 62-KZD-1 | 2026-03-31 | |||
| TL-530-V | 2026-03-12 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| XD-765-J | 2021-09-30 | |||
| 89-RV-LG | 2020-06-19 | |||
| T-928-ND | 2024-04-02 | |||
| 85-JDK-6 | 2024-12-13 | |||
| XS-410-J | 2023-06-13 | |||
| H-002-JV | 2023-10-07 | |||
| L-814-LT | 2024-09-14 | |||
| G-084-LR | 2025-11-07 | |||
| R-582-DN | 2025-09-11 | |||
| 86-RT-XX | 2026-01-11 | |||
| P-373-GJ | 2024-09-07 |