Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 62.478
€ 18.653,-
Nee
2022
2024-06-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken R-159-BP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022. Destijds had deze Ford een catalogusprijs van € 62.478 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 280 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2261 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Focus haalt een maximale snelheid van 250 km/h. Dankzij 1.512 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 722 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2261 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 8 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 184 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1623 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2020 kg |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-08-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-08-31 |
| APK vervaldatum | 2026-08-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 34.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 34.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 34.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 53.337 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 388 |
| Periode | 2019-06-13 - 2025-07-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 379 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 53 |
| Aantal import auto's | 170 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 52 |
| Import percentage | 45% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 143 | 68 | € 51.922,- | € 10.066,- |
| 2019 | 139 | 65 | € 51.991,- | € 10.170,- |
| 2020 | 21 | 11 | € 54.110,- | € 9.368,- |
| 2020 | 136 | 64 | € 53.691,- | € 9.117,- |
| 2020 | 1 | 1 | € 50.857,- | € 5.178,- |
| 2021 | 29 | 10 | € 58.701,- | € 13.794,- |
| 2021 | 17 | 9 | € 55.047,- | € 11.359,- |
| 2021 | 1 | 0 | ||
| 2021 | 2 | 1 | € 55.343,- | € 9.322,- |
| 2022 | 11 | 6 | € 60.625,- | € 13.359,- |
| 2022 | 40 | 16 | € 59.506,- | € 14.571,- |
| 2022 | 42 | 18 | € 59.502,- | € 14.440,- |
| 2023 | 19 | 6 | € 64.244,- | € 19.750,- |
| 2023 | 19 | 6 | € 64.244,- | € 19.750,- |
| 2023 | 9 | 4 | € 64.034,- | € 17.297,- |
| 2024 | 17 | 3 | € 70.247,- | € 25.574,- |
| 2024 | 10 | 4 | € 68.991,- | € 21.082,- |
| 2024 | 17 | 3 | € 70.247,- | € 25.574,- |
| 2025 | 5 | 2 | € 72.983,- | € 29.014,- |
| 2025 | 5 | 2 | € 72.983,- | € 29.014,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHJ-07-D | 2026-05-16 | |||
| G-219-GG | 2026-05-15 | |||
| HKX-03-V | 2026-05-08 | |||
| K-544-TL | 2026-04-20 | |||
| KBL-78-D | 2026-04-13 | |||
| JHK-04-Z | 2026-03-29 | |||
| JPP-34-Z | 2026-03-26 | |||
| JGL-53-X | 2026-03-23 | |||
| P-284-DS | 2026-03-21 | |||
| JRB-14-Z | 2026-03-18 | |||
| JLG-57-G | 2026-03-09 | |||
| JXL-09-K | 2026-03-04 | |||
| K-776-LL | 2021-11-15 | |||
| H-639-BR | 2021-11-18 | |||
| P-822-HR | 2024-06-10 | |||
| S-856-BH | 2025-02-24 | |||
| Z-529-BJ | 2025-01-29 | |||
| GHK-16-J | 2025-02-04 | |||
| X-653-DR | 2023-11-22 | |||
| S-762-XR | 2024-10-03 | |||
| S-810-GS | 2024-03-09 | |||
| S-595-KP | 2024-12-07 | |||
| K-805-LL | 2021-06-05 | |||
| T-218-ZP | 2024-12-24 | |||
| S-411-GH | 2023-07-22 | |||
| S-122-SZ | 2025-04-14 | |||
| HLD-58-D | 2025-12-22 | |||
| X-258-JR | 2024-09-18 | |||
| T-447-HX | 2025-07-24 | |||
| K-947-FJ | 2021-08-18 |